Marta Figurska

Marta Figurska

Marta Figurska

Zapisz się na sesję psychoterapii online

Listopad 2021
pon. wt. śr. czw. pt. sob. niedz.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Pomogę Ci za pomocą terapii wygrać z depresją, różnego rodzaju lękami, natręctwami, obniżonym poczuciem własnej wartości, kryzysem, trudnościami w radzeniu sobie z emocjami. Prowadzę psychoterapię w nurcie poznawczo-behawioralnym, gdyż jestem przekonana co do jej skuteczności. W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii. Jedna sesja terapii trwa 50 minut i kosztuje 140 zł.

Profesjonalna pomoc

Nazywam się Marta Figurska i jestem psychoterapeutką poznawczo-behawioralną. Pracuję zgodnie z kodeksem etycznym psychologa. Przeczytaj więcej o mnie, zapoznaj się z moim certyfikatami.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Umów się na sesję terapii (140 zł) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Umów sesję skype / Napisz do mnie

O mnie

Jestem psychologiem, psychoterapeutą w trakcie szkolenia w Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Warszawie oraz mediatorem. Ukończyłam psychologię kliniczną na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie, ponadto - studia podyplomowe nadające kwalifikacje pedagogiczne. Doświadczenie zdobywałam m.in. w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, w Stowarzyszeniu POMOST działającym na rzecz Osób z Zaburzeniami Psychicznymi, Telefonie Zaufania 116111 oraz prowadząc terapię w Poradni SCOLAR. Na co dzień, poza prowadzeniem psychoterapii, pracuję z dziećmi i młodzieżą z diagnozą Autyzmu oraz Zespołu Aspergera. Pracuję pod stałą superwizją. Pracuję w podejściu poznawczo- behawioralnym, zgodnie z którym kluczową rolę w codziennym funkcjonowaniu pełnią nasze myśli i przekonania. Na nasze samopoczucie wpływają więc nie obiektywne zdarzenia, ale to jak je subiektywnie interpretujemy. Oznacza to, że nasze nawykowe, utrwalone przekonania wpływają na to, co czujemy, jak reagujemy, jakie decyzje podejmujemy. Podczas terapii poznawczo- behawioralnej klient ma szansę odkryć, jakie schematy negatywnie wpływają na jakość jego życia, uczy się nowych, konstruktywnych sposobów myślenia.

Referencje

referencja

“Pani Marta Figurska przez ostatni rok prowadziła z moim synem Bartłomiejem terapię indywidualną. Rzetelnie przeprowadziła wywiad na temat potrzeb terapeutycznych syna. Odpowiednio dobrała tematykę zajęć. Każde zajęcia szczegółowo omawiała. Bartek bardzo lubił chodzić na terapię.” Magdalena

referencja

"Do Pani Marty trafiłam w dość stresującym dla mnie momencie w życiu, w którym czułam, że potrzebuje fachowej pomocy specjalisty. Był to pierwszy raz kiedy umawiałam się na sesje terapeutyczną, co wiązało się również ze stresem związanym z czymś nieznanym. Dlatego też Cieszę się, że trafiłam właśnie do Pani Marty. Jest niezwykle ciepłą, a także profesjonalną terapeutką. Każdą kwestie starała się wnikliwie ze mną omówić i wszystko starannie wyjaśnić. Bardzo pomagało mi jej spokojne i pogodne podejście do pacjenta. Szczerze polecam" Edyta

Wirtualna recepcja

Napisz do nas i umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp

Umów się na sesję psychoterapii online lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu/najbliższych wolnych terminów/ dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.

W odpowiedzi zwrotnej na rezerwację prześlemy Ci wszelkie szczegóły techniczne oraz informację dotyczącą płatności.

Listopad 2021
pon. wt. śr. czw. pt. sob. niedz.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345
Formularz Marta Figurska
Akceptacja polityki prywatności i regulaminu: *
Zgoda na otrzymywanie wiadomości: