Marta Olszewska

Marta Olszewska

Marta Olszewska

Zapisz się na sesję psychoterapii online:

Wrzesień 2020
pon wt śr czw pt sob nie
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Pomogę Ci za pomocą terapii wygrać z depresją, różnego rodzaju lękami, natręctwami, obniżonym poczuciem własnej wartości, kryzysem, trudnościami w radzeniu sobie z emocjami. Prowadzę psychoterapię w nurcie poznawczo-behawioralnym, gdyż jestem przekonana, co do jej skuteczności. W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii. Jedna sesja terapii trwa 50 minut i kosztuje 140 zł.

Profesjonalna pomoc

Nazywam się Marta Olszewska i jestem psychoterapeutką poznawczo-behawioralną. Pracuję zgodnie z kodeksem etycznym psychologa. Przeczytaj więcej o mnie, zapoznaj się z moim certyfikatami.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Umów się na sesję terapii (140 zł) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Umów sesję skype / Napisz do mnie

O mnie

Jestem psychologiem, psychoterapeutą w trakcie szkolenia w Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Warszawie oraz mediatorem. Ukończyłam psychologię kliniczną na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie, ponadto - studia podyplomowe nadające kwalifikacje pedagogiczne. Doświadczenie zdobywałam m.in. w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, w Stowarzyszeniu POMOST działającym na rzecz Osób z Zaburzeniami Psychicznymi, Telefonie Zaufania 116111 oraz prowadząc terapię w Poradni SCOLAR. Na co dzień, poza prowadzeniem psychoterapii, pracuję z dziećmi i młodzieżą z diagnozą Autyzmu oraz Zespołu Aspergera. Pracuję pod stałą superwizją. Pracuję w podejściu poznawczo- behawioralnym, zgodnie z którym kluczową rolę w codziennym funkcjonowaniu pełnią nasze myśli i przekonania. Na nasze samopoczucie wpływają więc nie obiektywne zdarzenia, ale to jak je subiektywnie interpretujemy. Oznacza to, że nasze nawykowe, utrwalone przekonania wpływają na to, co czujemy, jak reagujemy, jakie decyzje podejmujemy. Podczas terapii poznawczo- behawioralnej klient ma szansę odkryć, jakie schematy negatywnie wpływają na jakość jego życia, uczy się nowych, konstruktywnych sposobów myślenia.

Referencje

referencja

“Pani Marta Olszewska przez ostatni rok prowadziła prowadziła z moim synem Bartłomiejem terapię indywidualną. Rzetelenie przeprowadziła wywiad na temat potrzeb terapeutycznych syna. Odpowiednio dobrała tematykę zajęć. Każde zajęcia szczegółowo omawiała. Bartek bardzo lubił chodzić na terapię.” Magdalena

referencja

"Do Pani Marty trafiłam w dość stresującym dla mnie momencie w życiu, w którym czułam, że potrzebuje fachowej pomocy specjalisty. Był to pierwszy raz kiedy umawiałam się na sesje terapeutyczną, co wiązało się również ze stresem związanym z czymś nieznanym. Dlatego też Cieszę się, że trafiłam właśnie do Pani Marty. Jest niezwykle ciepłą, a także profesjonalną terapeutką. Każdą kwestie starała się wnikliwie ze mną omówić i wszystko starannie wyjaśnić. Bardzo pomagało mi jej spokojne i pogodne podejście do pacjenta. Szczerze polecam" Edyta

Wirtualna recepcja

Umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp lub napisz do nas

Umów się na sesję psychoterapii online (140 zł) za pomocą kalendarza lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu, dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.

W odpowiedzi zwrotnej na rezerwację prześlemy Ci wszelkie szczegóły techniczne oraz informację dotyczącą płatności.

Wrzesień 2020
pon wt śr czw pt sob nie
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234
Formularz Marta
Akceptacja polityki prywatności i regulaminu: *
Zgoda na otrzymywanie wiadomości: