Marta Urbańczyk

Marta Urbańczyk

Marta Urbańczyk

Zapisz się na sesję psychoterapii online

Listopad 2021
pon. wt. śr. czw. pt. sob. niedz.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Pomogę Ci za pomocą terapii przez Skype wygrać z problemami takimi jak: zaburzenia lękowe, lęk paniczny, zaburzenia nastroju, kryzys emocjonalny, stres, trudności w relacjach interpersonalnych, wypalenie zawodowe, niska samoocena czy problemy psychosomatyczne. Wspieram pacjentów przy zagadnieniach takich jak: ciąża, narodziny dzieci, kwestie wychowawcze, choroby, rozwody, śmierć bliskich, problemy zawodowe. W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii online.

Profesjonalna pomoc

Jestem magistrem psychologii, pedagogiem i psychoterapeutą z 7-letnim doświadczeniem, w trakcie realizowania programu czteroletniej Szkoły Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej we Wrocławiu. Ukończyłam Psychologię na SWPS we Wrocławiu. Doświadczenie zawodowe zdobyłam, pracując z pacjentami podczas wielu praktyk i staży w różnych placówkach medycznych. Od lat z pasją i zaangażowaniem wspieram również rodziców i dzieci w placówkach oświatowych. Posiadam także doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą niedostosowaną społecznie.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Umów się na sesję terapii (140 zł) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Umów sesję skype / Napisz do mnie

O mnie

Nazywam się Marta Urbańczyk i jestem magistrem psychologii oraz psychoterapeutą w trakcie realizowania czteroletniej Szkoły Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej we Wrocławiu. Pracuję zgodnie z założeniami podejścia poznawczo-behawioralnego, a w swojej praktyce koncentruję się na indywidualnych potrzebach pacjenta. Jestem zorientowana na uporządkowanie problemów i określenie celów. Ważne dla mnie jest to, aby współpraca z pacjentem przedkładała się na realną poprawę jakości jego życia - nie oceniam, dbam o jego dobre samopoczucie i kondycję psychiczną. Pierwszy krok bywa trudny, to normalne. Jednak wsparcie i dystans specjalisty do danego problemu mają duże znaczenie przy nauce pacjenta radzenia sobie z trudną rzeczywistością. Omówienie oraz uporządkowanie myśli i emocji bardzo pomaga w tym procesie. Prywatnie jestem mamą i żoną, osobą spełnioną życiowo, otwartą na ludzi i nowe doświadczenia. Pracując, jednocześnie realizuję swoją wielką pasję życiową.

Wirtualna recepcja

Napisz do nas i umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp

Umów się na sesję psychoterapii online lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu/najbliższych wolnych terminów/ dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.

W odpowiedzi zwrotnej na rezerwację prześlemy Ci wszelkie szczegóły techniczne oraz informację dotyczącą płatności.

Listopad 2021
pon. wt. śr. czw. pt. sob. niedz.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345
Marta Urbańczyk
Akceptacja polityki prywatności i regulaminu: *
Zgoda na otrzymywanie wiadomości: