Małgorzata Pluta-Kołodziej

Małgorzata Pluta-Kołodziej

Małgorzata Pluta-Kołodziej

Zapisz się na sesję psychoterapii online:

Czerwiec 2021
pon wt śr czw pt sob nie
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Pomogę Ci za pomocą terapii przez Skype wygrać z zaburzeniami nastroju (depresja, mania, choroba afektywna dwubiegunowa), zaburzeniami lękowymi (GAD, lęk paniczny, fobia, OCD), zaburzeniami odżywiania (bulimia, objadanie się), zespołem stresu pourazowego i zaburzeniami psychosomatycznymi. Prowadzę terapię indywidualną dla osób doświadczających trudności w relacjach społecznych, niskiej samooceny, kryzysu, zaburzeń osobowość, borykającymi się z bezsennością. W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii online.

Profesjonalna pomoc

Jestem absolwentką Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu, gdzie ukończyłam jednolite 5-letnie studia magisterskie na kierunku psychologia, specjalność: psychologia kliniczna. Przez rok wzbogacałam swoją wiedzę psychologiczną realizując stypendium naukowe na Uniwersytecie La Sapienza w Rzymie. Oprócz tego z wyróżnieniem ukończyłam studia licencjackie na Akademia Muzyczna im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu na kierunku: kompozycja i teoria muzyki – specjalność: muzykoterapia. Jestem w trakcie czteroletniego kursu terapii poznawczo-behawioralnej w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu, który jest atestowany przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB). Doświadczenie kliniczne zdobywałam odbywając staż kliniczny w Dziennym Ośrodku Psychiatrii i Zaburzeń Mowy dla dzieci we Wrocławiu. Następnym krokiem była praca na stanowiska psychologa w szkole podstawowej oraz poradni PPP, a później w poradni zdrowia psychicznego dla dorosłych. Ukończyłam również szereg profesjonalnych szkoleń takich jak: Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach (TSR), Terapia Akceptacji i Zaangażowania (ACT), Terapia Schematów (ST). Pracuję pod stałą superwizją indywidualną oraz grupową.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Umów się na sesję terapii (140 zł) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Umów sesję skype / Napisz do mnie

O mnie

Nazywam się Małgorzata Pluta-Kołodziej i jestem psychologiem klinicznym, muzykoterapeutą oraz psychoterapeutą nurtu poznawczo-behawioralnego w trakcie procesu certyfikacji. Założenia teoretyczne oraz praktyczne terapii poznawczo-behawioralnej oparte są na rzetelnych badaniach naukowych, które jednoznacznie pokazują jej efektywność w leczeniu szerokiego wachlarza zaburzeń psychicznych. W swojej pracy zwracam dużą uwagę na budowaniu wzajemnej relacji opartej na szacunku, zrozumieniu i zaufaniu. Wszystko po to, aby zapewnić właściwy komfort sprzyjający otwarciu się i uczeniu się identyfikacji swoich potrzeb i pracy nad zmianą. W czasie wolnym trenuję jeździectwo oraz gram na fortepianie.

Referencje

referencja

"Pani Małgorzata to psycholog który bardzo mi pomógł pod czas sesji online poprzez rozmowę i liczne ćwiczenia oraz to że widać po jej zaangażowaniu w pracę że robi to z wielkim sercem. <3"

Wirtualna recepcja

Umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp lub napisz do nas

Umów się na sesję psychoterapii online (140 zł) za pomocą kalendarza lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu, dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.

W odpowiedzi zwrotnej na rezerwację prześlemy Ci wszelkie szczegóły techniczne oraz informację dotyczącą płatności.

Czerwiec 2021
pon wt śr czw pt sob nie
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234
Małgorzata Pluta-Kołodziej
Akceptacja polityki prywatności i regulaminu: *
Zgoda na otrzymywanie wiadomości: