POMAGAM SKUTECZNIE ONLINE

Zapisz się na sesję psychoterapii przez Skype:
Kwiecień 2020
pon wt śr czw pt sob nie
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123

Dlaczego trzymsie.pl?

Nazywam się Magdalena Falkiewicz i jestem psychoterapeutką poznawczo-behawioralną. Pomogę Ci za pomocą terapii przez Skype wygrać z zaburzeniami lękowymi i fobiami, depresją, zaburzeniami nastroju, zaburzeniami odżywiania (anoreksja, bulimia), zaburzeniami adaptacyjnymi, żałobą.

W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii.

Profesjonalna pomoc

Nazywam się Magdalena Falkiewicz i jestem psychologiem i terapeutą w trakcie 4-letniej szkoły psychoterapii poznawczo-behawioralnej oraz rocznego kursu z psychoterapii poznawczo-behawioralnej dzieci i młodzieży. Ukończyłam psychologię ze specjalnością psychologia kliniczna na Uniwersytecie Szczecińskim, kurs Racjonalnej Terapii Zachowania oraz I stopień Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u certyfikowanego superwizora Sekcji Naukowej Psychoterapii PTP.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Umów się na sesję terapii (140 zł) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

O mnie

Doświadczenie w pracy z osobami dorosłymi i dziećmi zdobywałam prowadząc diagnozę, terapię, konsultacje psychologiczne oraz grupy wsparcia w takich miejscach jak poradnia zdrowia psychicznego, poradnia psychologiczna, Stowarzyszenie na Rzecz Propagowania i Rozwoju Wiedzy o Zaburzeniach Pamięci i Chorobach Otępiennych Cogito, Klinika Kardiologii i Kardiochirurgii.

Zajmuję się pomocą psychologiczną oraz psychoterapią indywidualną prowadzoną w nurcie psychoterapii poznawczo-behawioralnej. Na co dzień pracuję z osobami znajdującymi się w trudnej sytuacji życiowej, narażonymi na przewlekły stres, doświadczającymi trudnych emocji i walczącymi z zaburzeniami odżywiania (anoreksja, bulimia). Swoim pacjentom pomagam poznać i zrozumieć siebie, odnaleźć się w trudnych i nowych sytuacjach, oswoić lęk i złagodzić wewnętrzne cierpienie oraz wypracować nowe strategie radzenia sobie. Zależy mi na tym, aby nauczyć moich pacjentów, jak myśleć zdrowo i czuć się dobrze.

Ponadto zajmuję się diagnozą psychologiczną i neuropsychologiczną. Od wielu lat opracowuję indywidualne plany rehablilitacji neuropsychologicznej dla pacjentów z deficytami poznawczymi w przebiegu chorób neurologicznych lub następstw urazów. Doświadczenie w tym obszarze zdobywałam, będąc jeszcze na studiach i prowadząc grupowe i indywidualne treningi usprawniające pamięć i pozostałe funkcje poznawcze. Jestem współautorką wielu zeszytów ćwiczeń usprawniających funkcje poznawcze.
Magdalena Falkiewicz

Referencje

"Pani psycholog Magdalena Falkiewicz jest świetnym terapeutą. Po części zmieniła moje życie. Terapia pomogła mi zrozumieć sytuację w jakiej się znalazłam. Cieszę się że pomogła mi się otworzyć. Dzięki temu robię coś dla siebie. Polecam naprawdę pomaga. Dzięki p. Falkiewicz inaczej postrzegam siebie, swoich bliskich i otoczenie. Dodatkowo jest przemiłą osobą. Dziękuję”
Elżbieta
“Od niemal roku uczestniczę w terapii u Pani Falkiewicz. Jestem zadowolona z naszych zajęć. Pani psycholog umie słuchać ze zrozumieniem, jest bardzo spokojna i ma kojący, zachęcający do współpracy głos. Jestem pod wrażeniem jej wiedzy, słuchania ze zrozumieniem, zaangażowaniem w problemy pacjenta, chęcią rozwiązywania problemów, sposobu przekazywania psychologicznej wiedzy i porad.”
Gosia

Wiadomości do terapeuty

Oferuję także abonament na konsultacje psychologiczne drogą mailową (280 zł miesięcznie za wymianę wiadomości w dniach roboczych). Abonament ma zastosowanie zarówno w trakcie terapii jak i bez terapii. Abonament miesięczny na wiadomości obejmuje korespondencję w dniach roboczych – odpowiedzi na zadane mailowo pytania przesyłać będę w ciągu 24h (od poniedziałku do piątku). 

Napisz, aby dowiedzieć się więcej.

Umów się na sesję terapii przez Skype lub napisz do mnie

Umów się na sesję psychoterapii online (140 zł) za pomocą kalendarza/formularza albo napisz w celu wykupienia abonamentu miesięcznego na wiadomości (280 zł).

W odpowiedzi zwrotnej na rezerwację prześlę Ci wszelkie szczegóły techniczne oraz informację dotyczącą płatności.

Kwiecień 2020
pon wt śr czw pt sob nie
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123