Katarzyna Olszówka

Katarzyna Olszówka

Katarzyna Olszówka

Zapisz się na sesję psychoterapii online

październik 2021
pon. wt. śr. czw. pt. sob. niedz.
27282930123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Pomogę Ci za pomocą terapii przez Skype wygrać z zaburzeniami lękowymi, obsesyjno-kompulsywnymi, zaburzeniami nastroju (m.in. depresją) oraz zaburzeniami odżywiania. Pomagam osobom o niskim poczuciu własnej wartości, osobom przejawiającym trudności w relacjach i kontaktach interpersonalnych. Wspieram także tych, którzy chcą poradzić sobie ze stresem zawodowym i pogłębić swój rozwój osobisty. W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii online.

Profesjonalna pomoc

Ukończyłam studia psychologiczne na Uniwersytecie Jagiellońskim, Studium Pedagogiczne UJ oraz studia podyplomowe Talent Management in Tech Companies na Akademii Górniczo-Hutniczej. Jestem absolwentką akredytowanego przez International Coach Federation (ICF) programu „Mukoid Institute's Professional Coach Training Program”. Ukończyłam kursy doszkalające, m.in. Dialog Motywujący, Racjonalna Terapia Zachowania oraz Job Crafting - metody wspierającej budowanie sensu pracy. Swoje doświadczenie zdobywałam m.in. w Ośrodku Terapii Rodzin „Na Szlaku” w Krakowie, na oddziale Psychoz i Schizofrenii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, poradni psychologiczno- pedagogicznej, zespole szkół ogólnokształcących oraz krakowskim Centrum Poznawczo-Behawioralnym Ad Rem. Posiadam także kilkuletnie doświadczenie w pracy korporacyjnej, gdzie moim zadaniem było m.in. wsparcie psychologiczne managerów i pracowników w sytuacjach trudnych. Prowadzę szkolenia z zakresu kompetencji miękkich i liderskich dla managerów w branży beauty. Stale współpracuję z Fundacją „Pięknie Pomagam” – prowadzę warsztaty dot. komunikacji w rodzinie i jestem stałym wsparciem dla podopiecznych Fundacji.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Umów się na sesję terapii (140 zł) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Umów sesję skype / Napisz do mnie

O mnie

Nazywam się Katarzyna Olszówka i jestem psychologiem, psychoterapeutką w trakcie 4-letniego szkolenia przygotowującego do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty poznawczo-behawioralnego w Instytucie Poznawczym, rekomendowanego przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. W swojej pracy wykorzystuję również elementy terapii dialektyczno-behawioralnej oraz terapii schematów. Wartością nadrzędną dla mnie jest poczucie bezpieczeństwa pacjenta oraz atmosfera szczerości i otwartości. Pracę terapeutyczną poddaję regularnej superwizji dbając o jej najwyższą jakość.

Referencje

referencja

"Pani psycholog jest osobą z pasją i zaangażowaniem wykonującą swój zawód. Sesje terapeutyczne są dobrze zorganizowane, przemyślane i pełne merytorycznych rozwiązań. W sposób jasny przedstawiany jest plan działania, zadania do wykonania. Ponadto Pani Katarzyna jest osobą bardzo pozytywną i uśmiechniętą. Bardzo polecam !" Mateusz

referencja

"Pani Katarzyna Olszówka pomogła mi w momencie, kiedy nie sądziłam, że ktokolwiek mógłby mi pomóc. Jest to niezwykle ciepła oraz profesjonalna osoba, która podchodzi do pacjenta ze zrozumieniem, szacunkiem oraz uśmiechem. Spotkania są dobrze zorganizowane, po każdej sesji Pani Katarzyna pytała co wyniosłam ze spotkania oraz co ona mogłaby zmienić w sposobie ich prowadzenia, by były jeszcze bardziej pomocne. Kiedy w trakcie terapii pojawiały się problemy, nad którymi chciałam popracować, modyfikowałyśmy wspólnie plan spotkań i wyznaczałyśmy nowe cele. Mogę śmiało powiedzieć, że terapia prowadzona przez Panią Katarzynę zmieniła moje życie na lepsze. Polecam serdecznie!" Natalia

referencja

"Pani Kasia jest bardzo ciepłą i sympatyczną osobą. Bardzo miło i profesjonalnie przeprowadziła naszą rozmowę." Martyna

Wirtualna recepcja

Napisz do nas i umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp

Umów się na sesję psychoterapii online lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu/najbliższych wolnych terminów/ dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.

W odpowiedzi zwrotnej na rezerwację prześlemy Ci wszelkie szczegóły techniczne oraz informację dotyczącą płatności.

październik 2021
pon. wt. śr. czw. pt. sob. niedz.
27282930123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Katarzyna Olszówka
Akceptacja polityki prywatności i regulaminu: *
Zgoda na otrzymywanie wiadomości: