Katarzyna Marchewka

Katarzyna Marchewka

Katarzyna Marchewka

Zapisz się na sesję psychoterapii online

styczeń 2022
pon. wt. śr. czw. pt. sob. niedz.
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Nazywam się Katarzyna Marchewka i jestem psychologiem oraz psychoterapeutką poznawczo-behawioralną. Z pomocą terapii online wesprę Cię w walce z zaburzeniami lękowymi, depresją, stresem, trudnościach w relacjach z bliskimi. Zapraszam Cię do kontaktu, jeśli zmagasz się z następującymi trudnościami:
• doświadczasz lęku w różnych sytuacjach życia codziennego,
• od dłuższego czasu odczuwasz głównie smutek, bezradność, żal, poczucie winy, poczucie beznadziejności,
• czujesz się odizolowany lub zmagasz się z problemami w bliskich relacjach,
• zmagasz się ze stresem i potrzebujesz upewnić się, czy dobrze sobie z nim radzisz,
• czujesz się wyczerpany i przytłoczony wpływem pandemii na Twoje życie,
• jesteś emigrantem i potrzebujesz przede wszystkim pomocy psychologicznej w adaptacji do nowych warunków życia,
• masz poczucie, że utknąłeś w miejscu i potrzebujesz wsparcia w ruszeniu naprzód, chcesz poznać swoje mocne i słabe strony, poszerzyć swoją samoświadomość.

Profesjonalna pomoc

Uzyskałam tytuł doktora w dyscyplinie psychologia. Pracę doktorską zatytułowaną „Wartości we wrażliwej kulturowo psychoterapii poznawczo-behawioralnej” obroniłam z wyróżnieniem. Jestem autorką książki "Wartości w psychoterapii wrażliwej kulturowo. Perspektywa poznawczo-behawioralna", która została wydana w 2021 roku nakładem wydawnictwa WAM. Napisałam kilkanaście artykułów naukowych i popularno-naukowych, m.in. na temat zasad etycznych, które powinny być przestrzegane w psychoterapii, jak również psychoterapii i pomocy psychologicznej wrażliwej kulturowo. Jestem w trakcie szkolenia z psychoterapii poznawczo-behawioralnej. Ukończyłam kilka kursów psychoterapii, m.in. roczne szkolenie dotyczące udzielania pomocy psychologicznej oraz prowadzenia psychoterapii integratywnej, a także kurs Racjonalnej Terapii Zachowania, psychoterapii praktycznej oraz Terapii Schematów.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Umów się na sesję terapii (160 zł) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Umów sesję skype / Napisz do mnie

O mnie

Z wykształcenia i pasji jestem psychologiem – wybrałam ten zawód, gdyż staram się pomagać ludziom, szczególnie w problemach osobistych oraz związanych z relacjami z innymi ludźmi. Zarówno w pracy zawodowej, jak i wolontaryjnej pomoc drugiemu człowiekowi daje mi motywację do działania i – przede wszystkim – sprawia dużo radości. Przez całe życie mamy do czynienia z wyzwaniami i okresami przejściowymi. W takich sytuacjach pomocna może być rozmowa z profesjonalistą. W mojej pracy staram się zapewnić nieoceniającą i bezpieczną atmosferę do samodzielnej eksploracji i rozwoju osobistego. Oferuję moje spostrzeżenia i informacje zwrotne dotyczące Twoich bieżących problemów i długotrwałych wzorców zachowania oraz mogę pomóc Ci zwiększyć Twoją samoświadomość, samoakceptację i umiejętności rozwiązywania problemów.

Wirtualna recepcja

Napisz do nas i umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp

Umów się na sesję psychoterapii online lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu/najbliższych wolnych terminów/ dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.

W odpowiedzi zwrotnej na rezerwację prześlemy Ci wszelkie szczegóły techniczne oraz informację dotyczącą płatności.

styczeń 2022
pon. wt. śr. czw. pt. sob. niedz.
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456
Katarzyna Marchewka
Akceptacja polityki prywatności i regulaminu: *
Zgoda na otrzymywanie wiadomości: