POMAGAM SKUTECZNIE ONLINE

Wrzesień 2019
ponwtśrczwptsobnie
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456

Dlaczego trzymsie.pl?

Pomogę Ci za pomocą terapii wygrać z zaburzeniami osobowości, zaburzeniami nastroju, trudnościami emocjonalnymi, różnego rodzaju kryzysami życiowymi, zaburzeniami lękowymi, nadmierną złością i wybuchowością, nieradzeniem sobie ze stresem, OCD, zaburzeniami psychosomatycznymi. W swojej pracy łączę metody terapii poznawczo-behawioralnej z mindfullness i terapią schematu. 

W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii.

Profesjonalna pomoc

Skończyłam psychologię na Uniwersytecie Jagiellońskim, obecnie jestem na 3 roku szkolenia z terapii poznawczo-behawioralnej. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo Behawioralnej i kieruję się kodeksem etycznym.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Na pierwszej sesji zapytam co sprawiło, że zdecydowałeś się ze mną porozmawiać, Wspólnie zastanowimy się nad celem naszej wspólnej pracy i krokami niezbędnymi do jego osiągnięcia. 

O mnie

Zależy mi na tym, by osoby, z którymi się spotykam czuły się wysłuchane i akceptowane. Tempo i rodzaj współpracy zawsze dostosowuję do potrzeb klienta. Staram się stworzyć swobodną atmosferę, która pozwoli na zbudowanie relacji opartej na życzliwości i serdeczności. Staram się pomóc każdemu bez względu na jego status społeczny, wyznawaną filozofię czy religię oraz szeroko rozumiane poglądy. Jako terapeuta poznawczo-behawioralny pracuję w oparciu o metody o udowodnionej najwyższej skuteczności. Jestem pod stałą superwizją czyli swoją pracę konsultuję z innym doświadczonym psychologiem.

Przez Skype prowadzę terapię młodzieży od lat 15-tu i dorosłych. Problemy, w których mogę pomóc to zaburzenia osobowości, zaburzenia nastroju, trudności emocjonalne, różnego rodzaju kryzysy życiowe, zaburzenia lękowe, nadmierna złość i wybuchowość, nieradzenie sobie ze stresem, OCD, zaburzenia psychosomatyczne. Jeśli nie jesteś pewien, czy Twoja trudność wpisuje się w listę moich kompetencji zapraszam do kontaktu.
Karolina Radoń

Referencje

"Trafilam do Pani Agnieszki kiedy znalazlam sie w ciezkiej dla mnie sytuacji i zmagalam sie z silnymi stanami lękowymi. Pani Agnieszka bardzo mi pomogla. Dodam, ze nie byla moim pierwszym terapeuta i na poczatku bylam dosc sceptyczna. Mimo to zaufalam Pani Agnieszce i bardzo sie z tego ciesze! Dzis wiem, ze terapeuta teraupecie nie jest rowny, nawet jesli chodzi o ten sam nurt terapii. To podobnie jak z lekarzami ;). Pani Agnieszka ma bardzo profesjonalne podejscie do pracy i trzyma sie naukowo sprawdzonych metod, ktore dzialaja. Szczerze polecam i dziekuje jeszcze raz Pani Agnieszko 🙂
Justyna
“Do Pani Agnieszki trafiłam, gdy po traumatycznych wydarzeniach w moim życiu zaczęły się dziać ze mną dziwne rzeczy. Przynajmniej wtedy były dla mnie dziwne i nie zrozumiałe. Trzy razy lądowałam w szpitalu, kilkanaście razy u lekarza i w końcu jeden lekko napomknął, że muszę po prostu się uspokoić. Trochę poczytałam, poszukałam i znalazłam pomoc u Pani Agnieszki. Wtedy jeszcze nie wiedziałam, że istnieje coś takiego jak atak lęku panicznego. Ze względu na to, że przebywam poza granicą Polski, sesje były prowadzone przez internet. Mimo, że na początku nie byłam do tego przekonana, postanowiłam spróbować.Był to strzał w dziesiątkę. Sesja praktycznie niczym nie różniła się od sesji w gabinecie. Od pierwszego kontaktu czułam się bardzo swobodnie w rozmowach z Panią Agnieszką, bez presji i stresu. Z Panią Agnieszką rozmawiało się jakbyśmy się znały od lat, w ogóle nie czułam blokady w rozmowie, wręcz wylewałam wszystko co mi leżało na sercu. Pomogła mi poradzić sobie z lękami w bardzo krótkim czasie mimo bardzo trudnej dla mnie sytuacji. Każda sesja wnosiła coś nowego do mojej terapii i po każdej sesji czułam się tylko lepiej. Bez potrzeby faszerowania się lekami na uspokojenie i neuroleptykami. Polecam z całego serca. I zachęcam do skorzystania, bo na pewno nie będziecie Państwo żałować tej decyzji. Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękuję! 😉”
Ania
“Polecam, Pani Agnieszka bardzo mi pomogła, dziś żyje mi się lepiej i mam inne spojrzenie na świat. Fachowa pomoc i dobry człowiek”
Marta
“Bardzo polecam Panią Agnieszkę, bardzo konkretna i profesjonalna, pomogła mi bardzo w trudnej dla mnie sytuacji i wykryła mi przyczynę mojego stanu a dodam że rok czasu starałam się poznać przyczynę mojego stanu i nikt nie potrafił mi tego ustalić. Dopiero Pani Agnieszka skierowała mnie na badania i od razu ustaliła przyczynę, jestem bardzo wdzięczna za okazaną pomoc i profesjonalizm. Polecam z całego serca .”
Anna
“Przez wiele lat nie radziłam sobie ze sprawami codziennymi. Zawsze towarzyszyły mi nieokreślone obawy, a ataki paniki nasilały się coraz bardziej. Nie umiałam sama sobie z wszystkim poradzić i gdy znowu miałam gorszy okres, trafiłam do Pani Agnieszki. Było to najlepsze co mogło mnie spotkać. Nauczyłam się jak radzić sobie z zamartwianiem się i zrozumiałam lepiej mechanizm mojego lęku. Dodatkowo, podczas terapii Panii Agnieszka śweitnie pomogła mi spojrzeć na wiele rzeczy z innej perspektywy, co okazało się kluczowe z poradzeniem sobie z częścią problemów. Nigdy wcześniej nie czułam się tak dobrze jak teraz po terapii, więc serdecznie polecam wszystkim zaufać Pani Agnieszce i spróbować.”
Wiktoria

Wiadomości do terapeuty

Oferuję abonament na konsultacje psychologiczne drogą mailową (280 zł miesięcznie za wymianę wiadomości w dniach roboczych). Abonament ma zastosowanie zarówno w trakcie terapii jak i bez terapii. Abonament miesięczny na wiadomości obejmuje korespondencję w dniach roboczych – odpowiedzi na zadane mailowo pytania przesyłać będę w ciągu 24h (od poniedziałku do piątku). 

Napisz, aby dowiedzieć się więcej.

Umów się na sesję terapii online lub napisz do mnie

Umów się na sesję psychoterapii online (130 zł) za pomocą kalendarza/formularza albo napisz w celu wykupienia abonamentu miesięcznego na wiadomości (280 zł).

W odpowiedzi zwrotnej na rezerwację prześlę Ci wszelkie szczegóły techniczne oraz informację dotyczącą płatności.

Wrzesień 2019
ponwtśrczwptsobnie
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456