POMAGAM SKUTECZNIE ONLINE

Zapisz się na sesję psychoterapii
przez Skype:

Kwiecień 2020
pon wt śr czw pt sob nie
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123

Dlaczego trzymsie.pl?

Nazywam się Karol Siadul i jestem certyfikowanym terapeutą poznawczo-behawioralnym. Pomogę Ci za pomocą terapii online wygrać z zaburzeniami depresyjnymi i lękowymi, natręctwami, uzależnieniami, problemami seksualnymi, zaburzeniami osobowości i odżywiania.

W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii.

Profesjonalna pomoc

Od ponad 15 lat pomagam osobom, które borykają się z trudnościami emocjonalnymi i życiowymi. W tym czasie pracowałem w Poradniach Zdrowia Psychicznego oraz Oddziałach dziennych. Regularnie podnosiłem swoje kwalifikacje, ale przede wszystkim poznawałem setki historii o tym, jak nieprzyjemne emocje i poczucie bezradności mogą pogarszać jakość życia. Na szczęście zdecydowana większość terapii zakończyła się wyraźną poprawą. Skupienie się na problemie, zrozumienie go i wspólna, wytrwała praca pacjenta i terapeuty zawsze dawały dobre rezultaty.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Skoro czytasz ten tekst, prawdopodobnie stoisz przed trudnością, która Cię przytłacza, wobec której czujesz się bezradna lub bezradny. Zaczynasz myśleć o skorzystaniu z pomocy, ale możesz też mieć wątpliwości, czy ten konkretny terapeuta pomoże poczuć Ci się tak, jak tego potrzebujesz. Na szczęście możesz to łatwo sprawdzić. Opowiedz mi o swoich trudnościach. Wysłucham Cię uważnie i szczerze odpowiem, jak widzę problem i ile czasu będzie potrzeba na poradzenie sobie z nim. Terapia on-line przy zaangażowaniu się w nią i przy konsekwentnej pracy może być tak samo skuteczna jak ta przeprowadzona na żywo.

Jedna sesja terapii trwa 50 minut i kosztuje 140 zł.

O mnie

Nazywam się Karol Siadul i swoją drogę rozwoju zawodowego rozpocząłem od zdobycia certyfikatu Psychoteraeputy Poznawczo - Behawioralnego. Po latach doceniam zalety tego podejścia. Pozwala ono na szybkie zrozumienie mechanizmu podtrzymującego emocje i zachowania, które stanowią problem dla pacjenta - i wyjaśnienie go w przystępny i logiczny sposób. Następnie oferuje skuteczne techniki i narzędzia pozwalające na relatywnie szybką poprawę nastroju. Ponadto jest uniwersalne: pomaga nie tylko w zaburzeniach depresyjnych i lękowych, ale również w przypadku uzależnień, problemów seksualnych, zaburzeń osobowości i odżywiania.

Dzięki temu możliwe jest dopasowanie przebiegu terapii w ten sposób, by maksymalnie odpowiadała potrzebom pacjenta. A gdyby w trakcie jej trwania pierwotne cele uległy zmianie, można bez większego trudu modyfikować ją, by odpowiadała nowej sytuacji. Z biegiem lat wzbogaciłem swój warsztat pracy o koncepcje tzw. trzeciej fali psychoterapii poznawczo-behawioralnej. Szczególnie bliska jest mi terapia schematu, wzbogacająca pracę nad myślami i zachowaniami m.in. o położenie nacisku na relację pomiędzy terapeutą a pacjentem. Ważne jest więc nie tylko zrozumienie problemu i opracowanie odpowiednich technik pracy, ale też emocjonalne wsparcie udzielane pacjentowi. Tym co pomaga, jest zaakceptowanie wszystkich impulsów i tendencji, które kierują zachowaniem i emocjami, wyrażanie wsparcia i wiary w moc pacjenta.
Karol Siadul

Referencje

"Serdecznie polecam współpracę z Panem Karolem Siadulem. W dość szybkim czasie rozwiązaliśmy chemat, z którym borykałam się od wielu lat. Dzięki terapii zajrzałam głęboko w siebie i wiele nauczyłam się na swój temat. Pan Karol jest profesjonalistą, a poznawanie historii ludzi i pomaganie im, to ewidentnie jego pasja. Rozmowy, pomimo tego, że czasem na bardzo ciężkie tematy, okazały się pomocne i przyjemne. Polecam."
Adriana
"Szczerze polecam usługi pana Karola Siadula, świetny terapeuta, miałem już okazję współpracować z kilkoma i tylko jemu udało się przeprowadzić ze mną pełną terapię. Naprawdę polecam"
Artur
"Serdecznie polecam pana Karola, nie dość że wysłucha wszystkiego z zainteresowaniem i sam pyta o wiele rzeczy, żeby dobrze poznać pacjenta, to jeszcze umie dostosować się do pacjenta. Pomaga znaleźć rozwiązania na sytuacje pozornie bez wyjścia i co najważniejsze, umie znaleźć przyczyny problemów pacjenta, zrozumieć je i pokonać."
Damian

Wiadomości do terapeuty

Oferuję abonament na konsultacje psychologiczne drogą mailową (280 zł miesięcznie za wymianę wiadomości w dniach roboczych). Abonament ma zastosowanie zarówno w trakcie terapii jak i bez terapii. Abonament miesięczny na wiadomości obejmuje korespondencję w dniach roboczych – odpowiedzi na zadane mailowo pytania przesyłać będę w ciągu 24h (od poniedziałku do piątku). 

Napisz, aby dowiedzieć się więcej.

Umów się na sesję terapii online lub napisz do mnie

Umów się na sesję psychoterapii online (140 zł) za pomocą kalendarza/formularza albo napisz w celu wykupienia abonamentu miesięcznego na wiadomości (280 zł).

W odpowiedzi zwrotnej na rezerwację prześlę Ci wszelkie szczegóły techniczne oraz informację dotyczącą płatności.

Kwiecień 2020
pon wt śr czw pt sob nie
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123