Karol Siadul

Karol Siadul

Karol Siadul

Zapisz się na sesję psychoterapii online

Listopad 2021
pon. wt. śr. czw. pt. sob. niedz.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Nazywam się Karol Siadul i jestem certyfikowanym terapeutą poznawczo-behawioralnym. Pomogę Ci za pomocą terapii online wygrać z zaburzeniami depresyjnymi i lękowymi, natręctwami, uzależnieniami, problemami seksualnymi, zaburzeniami osobowości i odżywiania. W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii.

Profesjonalna pomoc

Od ponad 15 lat pomagam osobom, które borykają się z trudnościami emocjonalnymi i życiowymi. W tym czasie pracowałem w Poradniach Zdrowia Psychicznego oraz Oddziałach dziennych. Regularnie podnosiłem swoje kwalifikacje, ale przede wszystkim poznawałem setki historii o tym, jak nieprzyjemne emocje i poczucie bezradności mogą pogarszać jakość życia. Na szczęście zdecydowana większość terapii zakończyła się wyraźną poprawą. Skupienie się na problemie, zrozumienie go i wspólna, wytrwała praca pacjenta i terapeuty zawsze dawały dobre rezultaty.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Skoro czytasz ten tekst, prawdopodobnie stoisz przed trudnością, która Cię przytłacza, wobec której czujesz się bezradna lub bezradny. Zaczynasz myśleć o skorzystaniu z pomocy, ale możesz też mieć wątpliwości, czy ten konkretny terapeuta pomoże poczuć Ci się tak, jak tego potrzebujesz. Na szczęście możesz to łatwo sprawdzić. Opowiedz mi o swoich trudnościach. Wysłucham Cię uważnie i szczerze odpowiem, jak widzę problem i ile czasu będzie potrzeba na poradzenie sobie z nim. Terapia on-line przy zaangażowaniu się w nią i przy konsekwentnej pracy może być tak samo skuteczna, jak ta przeprowadzona na żywo. Jedna sesja terapii trwa 50 minut i kosztuje 160 zł.

Umów sesję skype / Napisz do mnie

O mnie

Nazywam się Karol Siadul i swoją drogę rozwoju zawodowego rozpocząłem od zdobycia certyfikatu Psychoterapeuty Poznawczo - Behawioralnego. Po latach doceniam zalety tego podejścia. Pozwala ono na szybkie zrozumienie mechanizmu podtrzymującego emocje i zachowania, które stanowią problem dla pacjenta - i wyjaśnienie go w przystępny i logiczny sposób. Następnie oferuje skuteczne techniki i narzędzia pozwalające na relatywnie szybką poprawę nastroju. Ponadto jest uniwersalne: pomaga nie tylko w zaburzeniach depresyjnych i lękowych, ale również w przypadku uzależnień, problemów seksualnych, zaburzeń osobowości i odżywiania. Dzięki temu możliwe jest dopasowanie przebiegu terapii w ten sposób, by maksymalnie odpowiadała potrzebom pacjenta. A gdyby w trakcie jej trwania pierwotne cele uległy zmianie, można bez większego trudu modyfikować ją, by odpowiadała nowej sytuacji. Z biegiem lat wzbogaciłem swój warsztat pracy o koncepcje tzw. trzeciej fali psychoterapii poznawczo-behawioralnej. Szczególnie bliska jest mi terapia schematu, wzbogacająca pracę nad myślami i zachowaniami m.in. o położenie nacisku na relację pomiędzy terapeutą a pacjentem. Ważne jest więc nie tylko zrozumienie problemu i opracowanie odpowiednich technik pracy, ale też emocjonalne wsparcie udzielane pacjentowi. Tym, co pomaga, jest zaakceptowanie wszystkich impulsów i tendencji, które kierują zachowaniem i emocjami, wyrażanie wsparcia i wiary w moc pacjenta.

Referencje

referencja

"Pan Karol pomaga w zmianie postrzegania siebie, świata i innych. "Rozgryza" każdą, nawet najmniejszą sytuację, jeśli uznaje, że ma ona znaczenie. W tym wszystkim, prowadzi rozmowę tak, żeby samemu dojść do pewnych wniosków. Następnie tłumaczy i podpowiada. Proponuje skuteczne ćwiczenia. Skupia się na tym co istotne. Polecam współpracę z Panem Karolem każdej osobie, gotowej porzucić szkodliwe schematy."

referencja

"Serdecznie polecam współpracę z Panem Karolem Siadulem. W dość szybkim czasie rozwiązaliśmy chemat, z którym borykałam się od wielu lat. Dzięki terapii zajrzałam głęboko w siebie i wiele nauczyłam się na swój temat. Pan Karol jest profesjonalistą, a poznawanie historii ludzi i pomaganie im, to ewidentnie jego pasja. Rozmowy, pomimo tego, że czasem na bardzo ciężkie tematy, okazały się pomocne i przyjemne. Polecam." Adriana

referencja

"Serdecznie polecam pana Karola, nie dość że wysłucha wszystkiego z zainteresowaniem i sam pyta o wiele rzeczy, żeby dobrze poznać pacjenta, to jeszcze umie dostosować się do pacjenta. Pomaga znaleźć rozwiązania na sytuacje pozornie bez wyjścia i co najważniejsze, umie znaleźć przyczyny problemów pacjenta, zrozumieć je i pokonać."​ Damian

referencja

"Szczerze polecam usługi pana Karola Siadula, świetny terapeuta, miałem już okazję współpracować z kilkoma i tylko jemu udało się przeprowadzić ze mną pełną terapię. Naprawdę polecam"​ Artur

Wirtualna recepcja

Napisz do nas i umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp

Umów się na sesję psychoterapii online lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu/najbliższych wolnych terminów/ dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.

W odpowiedzi zwrotnej na rezerwację prześlemy Ci wszelkie szczegóły techniczne oraz informację dotyczącą płatności.

Listopad 2021
pon. wt. śr. czw. pt. sob. niedz.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345
Formularz Karol
Akceptacja polityki prywatności i regulaminu: *
Zgoda na otrzymywanie wiadomości: