Justyna Lewandowska

Justyna Lewandowska

Justyna Lewandowska

Zapisz się na sesję psychoterapii online

styczeń 2022
pon. wt. śr. czw. pt. sob. niedz.
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Nazywam się Justyna Lewandowska i jestem psychologiem oraz psychoterapeutką poznawczo-behawioralną. Posiadam ponad 10-letnie doświadczenie w pracy klinicznej w wielu ośrodkach na terenie całego kraju. Prowadzę terapię z osobami dorosłymi oraz młodzieżą od lat 16. Pomogę Ci poradzić sobie z depresją, zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami osobowości, zaburzeniami afektywnymi, zaburzeniami odżywiania, schizofrenią oraz chorobami psychosomatycznymi. W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii.

Profesjonalna pomoc

Do problemów każdego pacjenta mam indywidualne podejście, poprzez dobór odpowiednich metod terapeutycznych. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej. Aktualnie realizuję specjalizacje z psychologii klinicznej w APS w Warszawie.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Pierwsza sesja psychoterapii ma charakter konsultacyjny. Przyjrzymy się problemom, które zgłaszasz i wspólnie zastanowimy się nad celami psychoterapii oraz jej planem. Jedna sesja terapii trwa 50 min i kosztuje 160 zł.

Umów sesję skype / Napisz do mnie

O mnie

Doświadczenie w pracy z osobami dorosłymi i młodzieżą zdobywałam, prowadząc diagnozę, terapię, konsultacje psychologiczne, oraz grupy psychologiczne w takich miejscach jak: Oddział Dzienny Rehabilitacji Psychiatrycznej; Oddział Całodobowy Psychiatryczny; Poradnia Zdrowia; Instytut Kardiologii; Klinika Nefrologii, Transplantologii i Chorób Wewnętrznych; Oddział Neurologiczny; Klinika Neurochirurgii i Urazów Układu Nerwowego; Oddział Psychiatrii Dzieci i Młodzieży; Oddział Terapii Uzależnienia od Alkoholu; Oddział Dzienny Leczenia Nerwic. Zajmuję się indywidualną pracą z pacjentem, psychoedukacją i zajęciami grupowymi. Współprowadziłam grupę wsparcia dla rodziców osób z przebytym epizodem psychotycznym. Prowadziłam grupy terapeutyczne dla osób z zaburzeniami afektywnymi i psychotycznymi. Wiele lat współpracowałam z Fundacją „Dzieci ulicy” w Ząbkach, gdzie udzielałam pomocy psychologicznej osobom bezdomnym. W trakcie pandemii biorę udział w Szczecin Pomaga, gdzie udzielam bezpłatnych psychologicznych interwencji kryzysowych. Moja praktyka pozwoliła mi zdobywać wiedzę oraz rozwijać umiejętności terapeutyczne, aby skutecznie pomagać osobom z depresją, zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami osobowości, zaburzeniami afektywnymi, zaburzeniami odżywiania, schizofrenią, chorobami psychosomatycznymi. Pomagam osobom potrzebującym zmian w swoim życiu oraz przeżywającym kryzysy w życiu osobistym czy zawodowym.

Referencje

referencja

"W dzisiejszych czasach znalezienie dobrego terapeuty nie jest prostą sprawą. Nie wszyscy są rzetelni w tym co robią i po prostu nie wszyscy nadają się do tego zawodu. Na swojej drodze spotkałam już kilku i niestety miałam już wrażenie, że nie znajdę nikogo, kto będzie w stanie mi pomóc. 
Sytuacja zmieniła się gdy spotkałam się z Panią Justyną. Nauczona doświadczeniem początkowo dość sceptycznie podeszłam do naszych spotkań, ale już po pierwszym miałam wrażenie, że tym razem będzie inaczej. Moje przypuszczenia potwierdziły kolejne spotkania oraz to jak powoli zaczęłam radzić sobie z problemami i cieszyć się z życia. Najlepszym potwierdzeniem skuteczności terapii, był fakt, że moja rodzina oraz przyjaciele sami zauważyli zmianę, pytali co się stało, że teraz jestem spokojniejsza, bardziej pogodna, lepiej radzę sobie w relacjach z innymi i jestem mniej lękliwa. Odpowiedź była prosta, właściwy człowiek na właściwym miejscu, czyli właśnie Pani Justyna. Profesjonalizm, doświadczenie oraz stosunek do drugiego człowieka, to niewątpliwe mocne strony Pani Justyny, dlatego serdecznie polecam tego terapeutę.” Renata

Wirtualna recepcja

Napisz do nas i umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp

Umów się na sesję psychoterapii online lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu/najbliższych wolnych terminów/ dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.

W odpowiedzi zwrotnej na rezerwację prześlemy Ci wszelkie szczegóły techniczne oraz informację dotyczącą płatności.

styczeń 2022
pon. wt. śr. czw. pt. sob. niedz.
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456
Justyna Lewandowska
Akceptacja polityki prywatności i regulaminu: *
Zgoda na otrzymywanie wiadomości: