Justyna Dylczyk

Justyna Dylczyk

Justyna Dylczyk

Zapisz się na sesję psychoterapii online:

Czerwiec 2021
pon wt śr czw pt sob nie
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Nazywam się Justyna Dylczyk i pracuję w nurcie poznawczo-behawioralnym, bo jestem przekonana, że w trakcie terapii ważne jest, by to pacjent stał się ekspertem od swojego myślenia, czucia i zachowania. Proces terapeutyczny zaczynam od kilku sesji diagnostycznych, podczas których omawiam z pacjentem cele jego terapii i jej przebieg. Pomagam osobom zmagającym się z m.in. zaburzeniami lękowymi, depresyjnymi i adaptacyjnymi. W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii.

Profesjonalna pomoc

Udzielając pomocy kieruję się zasadami etyki zawodowej oraz działam w oparciu o ugruntowane naukowo metody prowadzenia pomocy psychologicznej oraz psychoterapii. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Umów się na sesję terapii (140 zł) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Umów sesję skype / Napisz do mnie

O mnie

Jestem psychologiem i psychoterapeutką w trakcie czteroletniego akredytowanego szkolenia z zakresu psychoterapii poznawczo-behawioralnej, zgodnego ze standardami European Association of Behavioural and Cognitive Psychotherapies. Ukończyłam studia podyplomowe z Psychoonkologii na Uniwersytecie Jagiellońskim, z Terapii Rodzin w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii oraz z Zarządzania Kapitałem Ludzkim na Politechnice Opolskiej. Posiadam również uprawnienia pedagogiczne. Pracowałam między innymi w Szpitalu Zakonu Bonifratrów w Katowicach, w Hospicjum Domowym dla Dzieci w Krakowie, w Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Wieliczce oraz w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym dla Chłopców w Krakowie. Pomagam osobom zmagającym się z zaburzeniami lękowymi, depresyjnymi i adaptacyjnymi. Towarzyszę i wspieram osoby, które doświadczają nagłych kryzysów w życiu, w tym żałoby czy choroby zagrażającej życiu. Regularnie uczestniczę w konferencjach i szkoleniach z zakresu psychoterapii oraz udzielania pomocy psychologicznej osobom dorosłym i młodzieży. Dotychczas zrealizowałam szkolenia, m.in. z zachowań agresywnych i autoagresywnych, Dialogu Motywującego, Terapii Simontonowskiej dla pacjentów onkologicznych, Racjonalnej Terapii Zachowania oraz Rodzicielstwa Bliskości dla Profesjonalistów. Interesuje się terapią poznawczo-behawioralną III fali oraz wzrostem potraumatycznym.

Wirtualna recepcja

Umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp lub napisz do nas

Umów się na sesję psychoterapii online (140 zł) za pomocą kalendarza lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu, dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.

W odpowiedzi zwrotnej na rezerwację prześlemy Ci wszelkie szczegóły techniczne oraz informację dotyczącą płatności.

Czerwiec 2021
pon wt śr czw pt sob nie
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234
Justyna Dylczyk
Akceptacja polityki prywatności i regulaminu: *
Zgoda na otrzymywanie wiadomości: