Grzegorz Soda

Grzegorz Soda

Grzegorz Soda

Zapisz się na sesję psychoterapii online

styczeń 2022
pon. wt. śr. czw. pt. sob. niedz.
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Nazywam się Grzegorz Soda i od kilkunastu lat pracuję jako psycholog kliniczny oraz psychoterapeuta poznawczo-behawioralny. Prowadzę terapię osób z problemami i zaburzeniami lękowymi (np. lęk społeczny, lęk uogólniony, OCD, PTSD, fobie), depresyjnymi oraz będącymi w kryzysie emocjonalnym (np. z powodu, rozstania, rozwodu, utraty pracy, żałoby). Pracuję również z osobami zmagającymi się z zaburzeniami osobowości oraz z problemami w związkach, czy relacjach społecznych i zawodowych. W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii.

Profesjonalna pomoc

W swojej praktyce korzystam głównie z metod terapii poznawczo-behawioralnej oraz terapii schematu. Stale rozwijam swoją wiedzę i umiejętności w tym zakresie biorąc udział w licznych warsztatach i szkoleniach. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji u licencjonowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Umów się na sesję terapii (160 zł) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Umów sesję skype / Napisz do mnie

O mnie

Jestem absolwentem 5-letnich studiów magisterskich na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. W ramach studiów ukończyłem specjalizację z psychoterapii. Zakończyłem 4-letnie podyplomowe szkolenie specjalistyczne w zakresie psychoterapii poznawczo-behawioralnej organizowane przez Szkołę Psychoterapii Centrum CBT w Warszawie (ośrodek atestowana przez PTTPB – Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej). W 2019 roku ukończyłem specjalizację z psychologii klinicznej w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Doświadczenie kliniczne zdobywałem podczas wielu staży klinicznych m.in.: w Oddziale XIV Leczenia Zaburzeń Nerwicowych w Komorowie oraz w Klinice Psychiatrycznej Akademii Medycznej w Warszawie. Umiejętności psychoterapeutyczne w prowadzeniu psychoterapii indywidualnej rozwijałem pracując jako koterapeuta w Akademickim Ośrodku Psychoterapii w Warszawie oraz jako psycholog / psychoterapeuta w Szpitalu Specjalistycznym MSWiA w Otwocku w Oddziale Leczenia Zaburzeń Nerwicowych, gdzie prowadziłem terapię indywidualną i zajęcia psychoedukacyjne z pacjentami. Obecnie pracuję jako psycholog i psychoterapeuta w Szpitalu Specjalistycznym w Jaśle w Oddziale Dziennym Psychiatrycznym, Poradni Leczenia Uzależnień oraz w Oddziale Psychiatrycznym.

Referencje

referencja

"Pan Grzegorz już na pierwszej wizycie poukładał w mojej głowie kilka rzeczy i to był przełom. Bardzo pozytywnie wspominam terapię, która nie była długa, ale okazała się bardzo skuteczna. Nie minęło od niej pół roku, a już żyję zupełnie inną jakością. Zawsze uważnie słuchał i zadawał odpowiednie pytania - po każdym spotkaniu byłem naładowany pozytywną energią. Serdecznie polecam.” Dominik

referencja

“Polecam Pana Grzegorza, łatwo nawiązuje kontakt z pacjentem, sprawia że spotkania przebiegają w miłej i luźnej atmosferze zachowując przy tym wysoki profesjonalizm. Jest bardzo empatyczny i posiada dużą wiedzę specjalistyczną.” Agnieszka

referencja

“Do Pana Grzegorza zgłosiłem się z powodu depresji. Od miesięcy zmagam się z brakiem chęci do czegokolwiek. Pan Grzegorz to świetny specjalista, rozpoczęliśmy terapię, po każdej sesji dostaję zadanie domowe, co motywuje mnie do podjęcia działania pomiędzy spotkaniami. Nie miałem z tym do czynienia na wcześniejszej terapii. Jestem mu wdzięczny za pomoc i wsparcie. Jest mi dużo lżej. Gorąco polecam !” R.P.

referencja

“Polecam Pana Grzegorza, to profesjonalista. Jest osobą, która umie i chce wysłuchać. Każdą sesje traktowałam jak lekcje, z której czerpie do dzisiaj. Terapia poznawczo- behawioralna w moim przypadku okazała się bardzo skuteczna.” Ewa

referencja

“Pan Grzegorz jest osobą, od której bije ciepło, przyjaźń, pełen profesjonalizm. Bardzo szybko złapałam z nim kontakt i nie czułam się skrępowana. Terapia przeprowadzona bardzo profesjonalnie w niezwykle przyjaznej atmosferze. Pan Grzegorz trafnie nakierowuje i pomaga dotrzeć do źródła problemu. Już po pierwszej sesji wyniosłam cenne wnioski i spostrzeżenia. Bardzo dziękuję za pomoc !” Gosia Z.

Wirtualna recepcja

Napisz do nas i umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp

Umów się na sesję psychoterapii online lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu/najbliższych wolnych terminów/ dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.

W odpowiedzi zwrotnej na rezerwację prześlemy Ci wszelkie szczegóły techniczne oraz informację dotyczącą płatności.

styczeń 2022
pon. wt. śr. czw. pt. sob. niedz.
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456
Grzegorz Soda
Akceptacja polityki prywatności i regulaminu: *
Zgoda na otrzymywanie wiadomości: