Ewelina Iwan

Ewelina Iwan

Ewelina Iwan

Zapisz się na sesję psychoterapii online

październik 2021
pon. wt. śr. czw. pt. sob. niedz.
27282930123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Nazywam się Ewelina Iwan i jestem psychoterapeutką poznawczo-behawioralną, a także terapeutką motywującą PIDM. Pomogę Ci za pomocą terapii przez Skype wygrać z lękiem, depresją, niskim poczuciem własnej wartości, zaburzeniami nastroju, z zespołem przewlekłego zmęczenia, czy zaburzeniami snu. Nauczę Cię lepszego radzenia sobie z przewlekłym stresem. Zapraszam Cię również, jeśli doświadczasz problemów z motywacją czy masz trudności w utrzymaniu zdrowej rutyny w przebiegu przewlekłej choroby. W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii.

Profesjonalna pomoc

Nazywam się Ewelina Iwan i jestem psychologiem, terapeutką motywującą PIDM oraz psychoterapeutką poznawczo-behawioralną trakcie całościowego 4-letniego szkolenia w kierunku uzyskania Certyfikatu Psychoterapeuty Poznawczo Behawioralnego Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej (PTTPB). Prowadzę terapię poznawczo-behawioralną (cognitive behavioral therapy – CBT), którą łącze z dialogiem motywującym (motivational interviewing-MI), ale też z innymi metodami z trzeciej fali nurtu terapii poznawczo-behawioralnych, by móc jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby, które determinuje problem, z którym się zmagasz. W swojej praktyce zawodowej kieruję się zasadami kodeksu etycznego terapeuty Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej, a swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Pomoc terapeutyczna zaczyna się od konsultacji i dokładnego zbadania problemu z jakim się zmagasz. W terapii poznawczo-behawioralnej proces ten nazywany jest konceptualizacją- tu wstępnie definiujemy problem i określamy dalsze kroki razem. Czy trzeba się jakoś specjalnie przygotować? – Nie. Możesz mnie o wszystko zapytać na pierwszym spotkaniu i wtedy podejmiesz decyzje o naszej wspólnej pracy. Jedna sesja terapii trwa 50 minut i kosztuje 140 zł.

Umów sesję skype / Napisz do mnie

O mnie

Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Jagiellońskim. Jestem członkinią Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej (PTTPB) oraz Polskiego Towarzystwa Terapii Dialektyczno-Behawioralnej (DBT), a także Polskiego Towarzystwa Neurofizjologii Klinicznej. W ramach szkolenia podyplomowego z Dialogu Motywującego oraz pracy certyfikacyjnej i weryfikacji na skali spójności DM MITI 4.2.1 otrzymałam tytuł Terapeuty Motywującego Polskiego Instytutu Dialogu Motywującego. Swoje umiejętności poddaje weryfikacji i superwizji. Ukończyłam również szereg profesjonalnych szkoleń takich jak: Racjonalna Terapia Zachowania (RTZ), Terapia Akceptacji i Zaangażowania (ACT), Terapia Dialektyczno-Behawioralna (DBT) oraz Terapia Schematów (ST). Stale podnoszę swoje zawodowe kwalifikacje i umiejętności, uczestnicząc w szkoleniach, konferencjach, warsztatach psychologicznych i psychoterapeutycznych. 

Referencje

referencja

„Polecam bardzo Panią Ewelinę. Wykazała się ogromną cierpliwością, spokojem i zrozumieniem, kiedy zgłaszałam totalną bezsilność i myślałam, że nie uda mi się poradzić z tym co czułam, co myślałam. Dziś już wiem, że problem ten zaczął się dużo wcześniej. Zrozumienie tego i cała praca nad sobą przyniosły mi dziś wiele zmian. Chyba nigdy nie miałam poczucia wpływu na swoje życie, dlatego dziękuje Pani Ewelinie za to, że zbudowała je ze mną od zera mam wrażenie. Osiem miesięcy temu nie uwierzyłabym, że rozmowami ze specjalistą i tymi wszystkimi ćwiczeniami mogę pozbyć się ciągłego lęku, tropienia na każdym kroku tego, czy ktoś na mnie krzywo nie patrzy, sprawdzania i upewniania się ciągłego. Jak to Pani Ewelina mówiła, „lęk jest, i to jest ok, to jest normalna emocja” i wiem to teraz, czasami nawet jak czuje go to jakbym go odbierała na zupełnie innym poziomie. Dla mnie to zupełna zmiana życia. Mogę tylko żałować, że nie zgłosiłam się na psychoterapie wcześniej. Ale pamiętam, żeby tak nie myśleć, by nie wyrzucać sobie, więc nie będę-Dziękuje z całego serca.” Anna

referencja

„Miło wspominam cały proces terapii. W trakcie sesji czułam się swobodnie. Pani Ewelina jest kompetentną psychoterapeutką, a zarazem bardzo ciepłą osobą. Nie rozwiązuje problemu za pacjenta, za to wie jakich narzędzi użyć, aby pacjent sam znalazł klucz do przepracowania problemu. Cieszę się, że trafiłam do Pani Eweliny z polecenia i tym samym polecam innym, którzy szukają wsparcia.” M.W.

referencja

„Pani Ewelina została mi polecona przez koleżankę. Początkowo obawiałam się wizyty, ale już po pierwszych minutach spotkania p. Ewelina nawiązała ze mną dobry kontakt. Bardzo miła i sympatyczna osoba, dzięki czemu potrafiłam się otworzyć, choć to sprawia mi trudność. Pani Ewelina okazuje zaangażowanie, zadaje trafne pytania i tłumaczy w sposób łatwy do zrozumienia jakie mechanizmy odpowiadają za problemy. Polecam!” AW

Wirtualna recepcja

Napisz do nas i umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp

Umów się na sesję psychoterapii online lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu/najbliższych wolnych terminów/ dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.

W odpowiedzi zwrotnej na rezerwację prześlemy Ci wszelkie szczegóły techniczne oraz informację dotyczącą płatności.

październik 2021
pon. wt. śr. czw. pt. sob. niedz.
27282930123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Ewelina Iwan
Akceptacja polityki prywatności i regulaminu: *
Zgoda na otrzymywanie wiadomości: