Ewa Pióro

Ewa Pióro

Ewa Pióro

Zapisz się na sesję psychoterapii online:

Grudzień 2020
pon wt śr czw pt sob nie
30123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Nazywam się Ewa Pióro i jestem psychoterapeutką poznawczo-behawioralną. Pomogę Ci za pomocą terapii przez Skype wygrać z lękami, fobiami, natręctwami, depresją, nieprawidłowymi nawykami żywieniowymi, kryzysem emocjonalnym, obniżoną samooceną, problemami wychowawczymi, zaburzeniami adaptacyjnymi. W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii.

Profesjonalna pomoc

Prowadzę terapię indywidualną w nurcie poznawczo-behawioralnym z elementami terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach. Terapia jest z założenia krótkoterminowa. Polega przede wszystkim na identyfikacji myśli i przekonań, które powodują silne i nieprzyjemne emocje oraz na ich modyfikacji. Jej podstawą jest szukanie i wzmacnianie mocnych stron pacjenta oraz tworzenie skutecznych strategii rozwiązywania problemów. Pomiędzy sesjami pacjent realizuje różne zadania mające na celu zmianę szkodliwych dla niego zachowań. Głównym celem terapii jest nauka samodzielnego rozwiązywania problemów, identyfikacji myśli oraz emocji.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Umów się na sesję terapii (140 zł) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Umów sesję skype / Napisz do mnie

O mnie

Jestem magistrem psychologii ze specjalizacją międzykulturową. Ukończyłam Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej w Warszawie (SWPS). Podczas studiów zrealizowałam moduły specjalizacyjne takie, jak: ADHD i mediacje rodzinne. Zdobyłam obszerną wiedzę zarówno z zakresu psychologii, jak i odmiennych kultur, akulturacji i funkcjonowania w środowisku wielokulturowym. Po studiach odbyłam różne praktyki, a także szkolenia zawodowe i kursy. Ukończyłam m.in staże na oddziałach psychiatrycznych, podczas których prowadziłam terapię grupową, trening asertywności, biblioterapię i filmoterapię oraz staż w Ośrodku dla Ofiar Przemocy w Rodzinie, podczas którego udzielałam wsparcia psychologicznego i współprowadziłam świetlicę socjoterapeutyczną dla dzieci. Pracowałam w przedszkolach integracyjnych, gdzie prowadziłam terapię dzieci z autyzmem i innymi zaburzeniami i w poradni psychologicznej, gdzie wykonywałam różne diagnozy, prowadziłam konsultacje i psychoterapię. Cały czas dokształcam się i realizuję kursy doskonalące moje umiejętności i wiedzę. Ukończyłam m.in szkolenie I stopnia z Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR). Uczestniczyłam w szkoleniu z Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej (Centrum CBT).

Wirtualna recepcja

Umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp lub napisz do nas

Umów się na sesję psychoterapii online (140 zł) za pomocą kalendarza lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu, dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.

W odpowiedzi zwrotnej na rezerwację prześlemy Ci wszelkie szczegóły techniczne oraz informację dotyczącą płatności.

Grudzień 2020
pon wt śr czw pt sob nie
30123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
Ewa Pióro
Akceptacja polityki prywatności i regulaminu: *
Zgoda na otrzymywanie wiadomości: