Elżbieta Dryja

Elżbieta Dryja

Elżbieta Dryja

Zapisz się na sesję psychoterapii online:

Lipiec 2021
pon wt. śr czw pt. sob. niedz.
2829301234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Pomogę Ci za pomocą terapii przez Skype wygrać z zaburzeniami nastroju, depresją, zaburzeniem afektywnym dwubiegunowym, zaburzeniami lękowymi, napadami paniki, agorafobią, fobią swoistą, fobią społeczną, zaburzeniami lękowymi uogólnionymi, zaburzeniami z objawami somatycznymi, zaburzeniami związanymi z traumą i stresem, zaburzeniami osobowości, zaburzeniami snu i czuwania oraz kryzysem emocjonalnym i psychicznym. Jestem członkiem zespołu Interwencji Kryzysowej w ramach przeciwdziałania przemocy w rodzinie i pracy psychologicznej z ofiarami, sprawcami przemocy i osobami dotkniętych kryzysem w sytuacji wydarzeń urazowych. W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii online.

Profesjonalna pomoc

Ukończyłam pierwszy stopień studiów podyplomowych w psychoterapii poznawczo-behawioralnej Uniwersytetu SWPS w Sopocie, studia podyplomowe z Psychoonkologii na SWPS w Warszawie oraz z Zarządzania Kapitałem Ludzkim na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim. Obecnie przygotowuję się do Certyfikatu Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo behawioralnej oraz European Association for Behavioural and Cognitive Therapies Accreditation Certificate. Odbyłam staż kliniczny w Szpitalu MSWiA w Poradni Centrum Zdrowia Psychicznego w Oddziale Dziennym Leczenia Zaburzeń Nerwicowych. Podnosząc swoje kwalifikacje, uczestniczę w konferencjach, szkoleniach, warsztatach, seminariach z zakresu zaburzeń osobowości, profilaktycznej opieki psychiatrycznej, w tym wczesnego wykrywania objawów zaburzeń psychicznych, Dialogu Motywującego, Terapii Simontonowskiej dla pacjentów onkologicznych, Racjonalnej Terapii Zachowania, Mindfulness Based Stress Reduction. W obszarze mojego zainteresowania pozostają także zagadnienia z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Umów się na sesję terapii (140 zł) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Umów sesję skype / Napisz do mnie

O mnie

Nazywam się Elżbieta Dryja i jestem psychologiem o specjalności psychologia kliniczna, psychoonkologiem, interwentem kryzysowym oraz psychoterapeutą w trakcie specjalizacji. Oferuję psychoterapię w nurcie terapii poznawczo–behawioralnej. Podejmując się psychoterapii, ważna dla mnie jest relacja terapeutyczna z pacjentem, zawarcie kontraktu, nawiązanie i podtrzymywanie kontaktu interpersonalnego. Podczas sesji przeprowadzenie wywiadu prowadzi do poznania problemu pacjenta, a następnie do ustalenia celów terapii. Psychoterapia to czas na wdrożenie konkretnych technik, wymierzonych w określone problemy, konfrontowanie się ze swoimi lękami, blokadami i barierami.

Wirtualna recepcja

Umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp lub napisz do nas

Umów się na sesję psychoterapii online (140 zł) za pomocą kalendarza lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu, dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.

W odpowiedzi zwrotnej na rezerwację prześlemy Ci wszelkie szczegóły techniczne oraz informację dotyczącą płatności.

Lipiec 2021
pon wt. śr czw pt. sob. niedz.
2829301234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311
Elżbieta Dryja
Akceptacja polityki prywatności i regulaminu: *
Zgoda na otrzymywanie wiadomości: