Elżbieta Dryja

Elżbieta Dryja

Elżbieta Dryja

Zapisz się na sesję psychoterapii online

Listopad 2021
pon. wt. śr. czw. pt. sob. niedz.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Pomogę Ci za pomocą terapii przez Skype wygrać z zaburzeniami nastroju, depresją, zaburzeniem afektywnym dwubiegunowym, zaburzeniami lękowymi, napadami paniki, agorafobią, fobią swoistą, fobią społeczną, zaburzeniami lękowymi uogólnionymi, zaburzeniami z objawami somatycznymi, zaburzeniami związanymi z traumą i stresem, zaburzeniami osobowości, zaburzeniami snu i czuwania oraz kryzysem emocjonalnym i psychicznym. Jestem członkiem zespołu Interwencji Kryzysowej w ramach przeciwdziałania przemocy w rodzinie i pracy psychologicznej z ofiarami, sprawcami przemocy i osobami dotkniętych kryzysem w sytuacji wydarzeń urazowych. W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii online.

Profesjonalna pomoc

Ukończyłam pierwszy stopień studiów podyplomowych w psychoterapii poznawczo-behawioralnej Uniwersytetu SWPS w Sopocie, studia podyplomowe z Psychoonkologii na SWPS w Warszawie oraz z Zarządzania Kapitałem Ludzkim na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim. Obecnie przygotowuję się do Certyfikatu Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo behawioralnej oraz European Association for Behavioural and Cognitive Therapies Accreditation Certificate. Odbyłam staż kliniczny w Szpitalu MSWiA w Poradni Centrum Zdrowia Psychicznego w Oddziale Dziennym Leczenia Zaburzeń Nerwicowych. Podnosząc swoje kwalifikacje, uczestniczę w konferencjach, szkoleniach, warsztatach, seminariach z zakresu zaburzeń osobowości, profilaktycznej opieki psychiatrycznej, w tym wczesnego wykrywania objawów zaburzeń psychicznych, Dialogu Motywującego, Terapii Simontonowskiej dla pacjentów onkologicznych, Racjonalnej Terapii Zachowania, Mindfulness Based Stress Reduction. W obszarze mojego zainteresowania pozostają także zagadnienia z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Umów się na sesję terapii (140 zł) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Umów sesję skype / Napisz do mnie

O mnie

Nazywam się Elżbieta Dryja i jestem psychologiem o specjalności psychologia kliniczna, psychoonkologiem, interwentem kryzysowym oraz psychoterapeutą w trakcie specjalizacji. Oferuję psychoterapię w nurcie terapii poznawczo–behawioralnej. Podejmując się psychoterapii, ważna dla mnie jest relacja terapeutyczna z pacjentem, zawarcie kontraktu, nawiązanie i podtrzymywanie kontaktu interpersonalnego. Podczas sesji przeprowadzenie wywiadu prowadzi do poznania problemu pacjenta, a następnie do ustalenia celów terapii. Psychoterapia to czas na wdrożenie konkretnych technik, wymierzonych w określone problemy, konfrontowanie się ze swoimi lękami, blokadami i barierami.

Referencje

referencja

"Z Panią Elżbietą czuję się bardzo swobodnie kiedy przeprowadzamy sesję. Rozmawiamy o każdym moim problemie i nie odczułem ani razu, żebym był niezrozumiany. W razie wątpliwości rozmawiamy na dany temat, tak długo aż staje się zrozumiały dla nas obojga. Uważam, że sesje bardzo pomogły w mojej sytuacji. Czuję, że bez nich byłoby o wiele trudniej przejść przez moje problemy. Dzięki terapii otrzymałem niezbędną wiedzę jak sprawnie uporać się z moimi problemami oraz ćwiczenia/narzędzia, które pomagają mi poprawić moje zachowania." Paweł

Wirtualna recepcja

Napisz do nas i umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp

Umów się na sesję psychoterapii online lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu/najbliższych wolnych terminów/ dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.

W odpowiedzi zwrotnej na rezerwację prześlemy Ci wszelkie szczegóły techniczne oraz informację dotyczącą płatności.

Listopad 2021
pon. wt. śr. czw. pt. sob. niedz.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345
Elżbieta Dryja
Akceptacja polityki prywatności i regulaminu: *
Zgoda na otrzymywanie wiadomości: