Psychiatra dr n. med. Dominika Berent

Polecana przez trzymsie specjalistka

Dlaczego trzymsie.pl?

Chociaż w trzymsie.pl specjalizujemy się w psychoterapii, to w niektórych sytuacjach niezbędna będzie dodatkowa konsultacja z lekarzem psychiatrą. Chętnie polecimy Wam specjalistę, który przyjmuje online lub stacjonarnie w Waszej okolicy.

Profesjonalna pomoc

Studia na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Łodzi ukończyłam z wyróżnieniem. Od roku 2008 doświadczenie w pracy z pacjentami z zaburzeniami psychicznymi zdobywałam w oddziałach szpitali psychiatrycznych i przyszpitalnych Poradniach Zdrowia Psychicznego. Od 2015r. jestem zawodowo związana z Mazowieckim Szpitalem Wojewódzkim Drewnica, gdzie pełnię obowiązki Kierownika Oddziału Rehabilitacji Psychiatrycznej i Koordynatora ds. współpracy akademickiej i rozwoju naukowo-badawczego.

Pierwsza konsultacja psychiatryczna

Umów się na konsultację psychiatryczną (210 zł) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem.

psychoterapia online

O mnie

Nazywam się Dominika Berent i jestem lekarzem specjalistą psychiatrą. Jestem autorem i współautorem kilkudziesięciu medycznych artykułów naukowych, rozdziałów książkowych oraz wystąpień na krajowych i zagranicznych konferencjach medycznych. Stale podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe, uczestnicząc w kursach i szkoleniach związanych z psychiatrią. W 2012 roku uzyskałam tytuł dr-a n. med.