Artur Pobłocki

Artur Pobłocki

Artur Pobłocki

Zapisz się na sesję psychoterapii online

Listopad 2021
pon. wt. śr. czw. pt. sob. niedz.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Pomogę Ci za pomocą terapii przez Skype wygrać z trudnościami, jakie pojawiły się w Twoim życiu. Czasem jest to poczucie silnego lęku, obniżony nastrój, a niekiedy ciągłe zamartwianie się albo przejście traumatycznego wydarzenia. Takie doświadczenia mogą pozbawić Cię możliwości pełnego przeżywania radosnych chwil, hamować Twój rozwój osobisty, krzyżować plany lub negatywnie wpływać na relacje z innymi ludźmi. Możesz też odczuwać dyskomfort psychiczny bez wyraźnej przyczyny i chcesz się z nim uporać. W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii online.

Profesjonalna pomoc

Po studiach magisterskich z psychologii na Uniwersytecie SWPS i z politologii na Uniwersytecie Gdańskim kontynuowałem edukację na studiach podyplomowych: seksuologii klinicznej (Uniwersytet SWPS), psychologii klinicznej (Gdański Uniwersytet Medyczny), psychoterapii poznawczo-behawioralnej (Uniwersytet SWPS), psychologii transportu (Uniwersytet Gdański), jak również z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi w Wyższej Szkole Bankowej na kierunku Specjalista HR. Uzyskałem tytuł specjalisty psychologa klinicznego, a ścieżkę specjalizacyjną realizowałem pod auspicjami Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego w wielu ośrodkach w Polsce. Posiadam certyfikat psychoterapeuty poznawczo-behawioralnego (nr 688) wydany przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej, którego jestem członkiem. Regularnie uczestniczę w konferencjach, sympozjach i szkoleniach, starając się nieustannie dążyć do poszerzania swojej wiedzy i umiejętności. Opieram się na literaturze przedmiotu oraz doświadczeniach ośrodków badawczych i terapeutycznych w kraju i za granicą.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Umów się na sesję terapii (160 zł) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Umów sesję skype / Napisz do mnie

O mnie

Nazywam się Artur Pobłocki i jestem psychologiem klinicznym, certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym (certyfikat PTTPiB nr 688), seksuologiem oraz neuropsychologiem. Jeżeli zastanawiasz się nad podjęciem psychoterapii, to poznajmy się – zapraszam Cię do spokojnej rozmowy online. Wspólnie zajmiemy się znalezieniem drogi do rozwiązania problemów, z którymi się borykasz. W czasie sesji słucham, nie oceniam, bo Twoja perspektywa jest kluczem do zrozumienia Ciebie i poznania Twojej historii. Dążę do stworzenia relacji opartej na partnerstwie, w której Ty będziesz ekspertem w dziedzinie swoich przeżyć, a moja wiedza i doświadczenie pomogą Tobie lepiej zrozumieć Twoje problemy oraz odkryć odmienne sposoby myślenia i zachowania. Nasza współpraca nie będzie trwać w nieskończoność, lecz najczęściej kilka do kilkunastu spotkań. Powodzenie terapii będzie oznaczało, że już mnie nie potrzebujesz i wtedy się rozstaniemy – celem jest bowiem nabycie przez Ciebie umiejętności przezwyciężania problemów, by móc kształtować swój nastrój, realizować plany i korzystać z uroków życia.

Referencje

referencja

Pan Artur cierpliwie słucha, w odpowiednim momencie dodaje swój komentarz. Przekazuje wskazówki, jak ma wyglądać dalsza praca, żeby osiągnąć zamierzony przez nas cel. Polecam :)

referencja

Duży spokój, przyjazna atmosfera, rzeczowa rozmowa, dociekliwość, zrozumienie, duża przestrzeń dla wypowiedzi pacjenta.

Wirtualna recepcja

Napisz do nas i umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp

Umów się na sesję psychoterapii online lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu/najbliższych wolnych terminów/ dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.

W odpowiedzi zwrotnej na rezerwację prześlemy Ci wszelkie szczegóły techniczne oraz informację dotyczącą płatności.

Listopad 2021
pon. wt. śr. czw. pt. sob. niedz.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345
Artur Pobłocki
Akceptacja polityki prywatności i regulaminu: *
Zgoda na otrzymywanie wiadomości: