Anna Respondek

Anna Respondek

Anna Respondek

Zapisz się na sesję psychoterapii online

październik 2021
pon. wt. śr. czw. pt. sob. niedz.
27282930123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Pomogę Ci za pomocą terapii przez Skype’a wygrać z fobią, napadami paniki, problemami lękowymi, depresją, problemami związanymi z prawidłowym odżywianiem, niskim poczuciem własnej wartości oraz bezsennością. Prowadzę psychoterapię online w nurcie poznawczo-behawioralnym, gdyż jestem przekonana co do jej skuteczności. W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii online.

Profesjonalna pomoc

Nazywam się Ania Respondek i jestem psychologiem oraz psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym. Uwielbiam patrzeć na postępy moich pacjentów w trakcie terapii, zwłaszcza gdy stopniowo zaczynają przełamywać swoje lęki i uzyskiwać dzięki temu dużo większy komfort życia. Moim konikiem są napady paniki i pozostałe problemy na tle lękowym czy depresyjnym. Pracuję z osobami, które doświadczają też fobii, w tym fobii społecznej. Pomagam też w odbudowaniu poczucia własnej wartości, odnalezieniu energii do działania w depresji. Chętnie podpowiem jak zmienić swoje nawyki poznawcze i behawioralne w przypadku bezsenności lub przemęczenia pracą. Pomagam w radzeniu sobie z własną agresją lub uzyskać pewność siebie, by lepiej radzić sobie z przemocą ze strony innych (np. mobbing, przemoc w rodzinie). Pracuję także z osobami, które borykają się z problemami odżywiania, zwłaszcza trudności z utrzymaniem diety, tendencją do objadania się lub podjadania.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Umów się na sesję terapii (140 zł) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Umów sesję skype / Napisz do mnie

O mnie

W 2008 r. ukończyłam jednolite studia magisterskie na kierunku Psychologia, specjalność kliniczna na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu. W tym samym roku podjęłam 4-letnie szkolenie z Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej w Centrum CBT w Warszawie, stając się jednocześnie członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej im. Prof. Zdzisława Bizonia. Z tego względu od razu po rozpoczęciu pracy jako psycholog korzystałam z technik terapeutycznych w pracy z pacjentem. W 2013 r. zdobyłam certyfikat psychoterapeuty poznawczo-behawioralnego. Wiąże się to z obowiązkiem regularnego pogłębiania swojej wiedzy i umiejętności terapeutycznych zarówno w praktyce, szkoleniach jak i superwizji. Dzięki temu, w 2018 r. przedłużono mi ważność certyfikatu o kolejne 5 lat, a ja w 2019 r. rozpoczęłam szkolenie w CBT w Warszawie na kursie superwizor – dydaktyk. Swoje pierwsze doświadczenia w pracy terapeutycznej zdobywałam w Poradni Psychologicznej Centrum Rehabilitacji w Szczecinku. Następnie rozpoczęłam własną działalność i prowadziłam pacjentów w Poznaniu w gabinecie prywatnym. Współpracowałam ponadto z Centrum Zaburzeń Odżywiania CTZO w Poznaniu, pracowałam w Ośrodku Pomocy Społecznej w Zbąszynku oraz w Poradni Zdrowia Psychicznego „Integracja”. Od 2014 działam również w stowarzyszeniu Baba, wspomagając osoby doświadczające przemocy. Jednocześnie swoją działalność poszerzyłam o zespół terapeutów poznawczo-behawioralnych, tworząc Centrum Poznawczo-Behawioralne, gdzie prowadzę terapię, superwizję i szkolenia.

Referencje

referencja

"Pani Respondek to naprawdę wspaniała specjalistka, zawsze potrafi zrozumieć, pomóc, doradzić i pocieszyć. Duża empatia pomaga Pani Ani jako terapeucie wczuć się w dramaty swoich podopiecznych i nawet w najczarniejszych problemach umie odnaleźć światło i doprowadzić na bezpieczną przystań”

referencja

"Nazywam się Damian i kiedyś byłem szarym, pogubionym człowiekiem, który miał wrażenie, że świat rzuca mu jedynie kłody pod nogi oraz, że nie ma prawa do szczęścia. Jednak dzięki pomocy Pani Ani Respondek moje życie odmieniło się. Mogę dziś z dumą powiedzieć, że jestem silnym, pewnym siebie człowiekiem, który dostrzega dobro płynące z otaczającej rzeczywistości oraz umie wykorzystać na 100% okazje dane mu przez los”

referencja

"Zanim poznałem Panią Respondek może życie przypominało senny koszmar. Problemy, stres oraz szara rutyna dnia codziennego doprowadziły mnie do miejsca zwanego depresją. Jednak fachowa pomoc Pani Ani wraz z jej wrodzoną empatią i wysoka kompetencją sprawiły, że moje życie znów nabiera kolorów. Dziś mogę śmiało powiedzieć, że umiem cieszyć się nawet z małych sukcesów i dostrzegać, że każdy dzień może być niezwykłym.”

referencja

"Pomoc psychologiczna Pani Ani opiera się nie tylko na wspólnym odnalezieniu przyczyn problemu i ich rozwiązaniu, ale również skłania do głębokiej autorefleksji, która pozwala na uniknięcie podobnych problemów w przyszłości. Pani psycholog jest zaangażowana, empatyczna, ale przy tym naprawdę szczera. Jestem bardzo zadowolona po prawie roku wizyt i czuję się zdecydowanie lepiej, a nie byłoby to możliwe bez wyjątkowej pomocy Pani Ani."

referencja

"Dzięki niezastąpionej pomocy Pani Ani odkryłam źródła moich lęków i stanów depresyjnych. W poczuciu bezpieczeństwa, ale i z bólem, stawałam w prawdzie o sobie i bliskich. Rozwiązania problemów zasiewane przez Panią Anię stopniowo przewróciły do góry nogami moje życie i wartości. Podjęłam decyzje, które wcześniej uważałam za niemożliwe. Teraz, po terapii, kiedy niestety coś mnie powali i zdarzają się kryzysy, potrafię przyjrzeć się trudnym emocjom, a z kolei chwile szczęścia chwytać pełną garścią. Bez cienia wątpliwości, polecam Panią Anię jako wyrozumiałego, życzliwego i profesjonalnego terapeutę. Z całego serca dziękuję.” Agnieszka

Wirtualna recepcja

Napisz do nas i umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp

Umów się na sesję psychoterapii online lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu/najbliższych wolnych terminów/ dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.

W odpowiedzi zwrotnej na rezerwację prześlemy Ci wszelkie szczegóły techniczne oraz informację dotyczącą płatności.

październik 2021
pon. wt. śr. czw. pt. sob. niedz.
27282930123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Anna Respondek
Akceptacja polityki prywatności i regulaminu: *
Zgoda na otrzymywanie wiadomości: