Anna Dębska

Anna Dębska

Anna Dębska

Zapisz się na sesję psychoterapii online

Listopad 2021
pon. wt. śr. czw. pt. sob. niedz.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Pomogę Ci za pomocą terapii przez Skype wygrać z zaburzeniami lękowymi, kryzysem życiowym oraz obniżonym nastrojem. Pomagam swoim pacjentom również w poprawie jakości życia. W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii online.

Profesjonalna pomoc

Ukończyłam psychologię w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie oraz filozofię na Uniwersytecie Łódzkim. Uczestniczyłam w czteroletnim szkoleniu dyplomowanym dla psychoterapeutów w Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Warszawie współpracującym z Oxford Cognitive Therapy Centre (2010-2014). Odbyłam liczne szkolenia i uczestniczyłam w konferencjach naukowych z zakresu psychologii, rozwoju osobistego oraz zdrowia publicznego. W latach 2004-2008 pracowałam w Telefonicznej Poradni Pomocy Palącym działającej przy Narodowym Instytucie Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie, następnie jako pracownik Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego - PZH uczestniczyłam w licznych projektach badawczych. W latach 2009-2015 byłam psychoterapeutą w Stowarzyszeniu Lambda Warszawa. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej. Moja praca psychoterapeutyczna objęta jest regularnymi superwizjami pod kierunkiem Anny Bui-Ngoc (Certyfikat Superwizora-Dydaktyka Nr 26). Pracuję zgodnie z kodeksem etycznym psychologa i własnymi zasadami.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Umów się na sesję terapii (140 zł) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Umów sesję skype / Napisz do mnie

O mnie

Nazywam się Anna Dębska i od ponad 10 lat prowadzę psychoterapię osób dorosłych w nurcie poznawczo-behawioralnym. Specjalizuję się w zaburzeniach lękowych i kryzysach życiowych. Mam doświadczenie w pracy w obszarze LGBT. Prowadzę treningi umiejętności społecznych, warsztaty poświęcone pracy z osobami w kryzysie oraz akcje edukacyjne o tematyce prozdrowotnej. Ukończyłam I stopień Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Lubię się uczyć. Od dawna praktykuję medytację zen, a od niedawna jogę tybetańską. Mój ulubiony film to "Zawód: Reporter" Antonioniego.

Referencje

referencja

"Przebywam obecnie w Finlandii i gdy pojawiły się moje problemy natrafiłem na stronę. Było to dość spontaniczne i nie byłem pewien czy coś takiego jak terapia "on-line" istnieje. Zapoznając się z treścią zawartej na stronie szczególną uwagę zwróciłem na profil Pani Anny. Mogę śmiało stwierdzić, że był to "strzał w dziesiątkę". Pełen profesjonalizm, przygotowanie, materiały, a przede wszystkim osoba bardzo ciepła i przyjazna. Pani Ania pomogła mi zrozumieć przyczyny moich rozterek, które tkwiły w mojej głowie od lat. Na tę chwilę oczywiście czeka mnie jeszcze wiele pracy z praktykowaniem zdobytej wiedzy i technik, jednak spokoju jakiego zaznałem po naszych sesjach jest nieoceniony. Dziękuję serdecznie Pani Ani i stronie trzymsie.pl za pomoc i ze szczerego serca polecam współpracę. Jeżeli spotkam kogoś, kto będzie potrzebował pomocy, bez wahania wskażę mu drogę. Życzę wszystkiego najlepszego! Z podniesioną głową pozdrawia Tomasz"

referencja

"Pani Ania fantastycznie towarzyszy w procesie uświadamiania sobie własnej wartości. Podpowiada i daje gotowa rozwiązania jak radzić sobie w sytuacja stresujących, trudnych. Nic nie muszę, nic nie winnam, a tylko mogę. Dziękując za pomoc, polecam mocno każdemu z problemami własnego "ja" !" Ania R.

referencja

"Świetny psycholog i osoba. Bardzo dobrze nawiązuje się z nią kontakt. Posiada dużą wiedzę, którą bardzo dobrze wykorzystuje. Poza tym jest bardzo ciepła i pozytywnie nastawiona.Podczas rozmów z nią na niektóre rzeczy, które wydają się bardzo trudne, spojrzeć inaczej." Rafał

referencja

"Polecam panią psycholog - leczę sie u niej już od pół roku. Żaden inny psycholog nie dał mi tyle wsparcia i pomocy jak przez ten czas pani Dębska. Indywidualne podejście, empatia, zrozumienie - na to wszystko mogę u niej liczyć.Naprawdę bardzo wiele jej zawdzięczam i dziękuje za wszystko!" Damian

referencja

"Pani Anna jest wspaniałą, ciepłą i empatyczną osobą, zawsze wsłuchuje się w problem, daje poczucie zrozumienia, udziela wsparcia i niezwykle cennych wskazówek. Dzięki spotkaniom, które przebiegały w ciepłej i komfortowej atmosferze, udało mi się uporać z problemami, które wydawały się nie do przezwyciężenia. Teraz czuję się lepiej i jestem pewna, że zawdzięczam to właśnie Pani pomocy i naszej wspólnej pracy. Bardzo dziękuję za wszystko." O. B.

Wirtualna recepcja

Napisz do nas i umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp

Umów się na sesję psychoterapii online lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu/najbliższych wolnych terminów/ dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.

W odpowiedzi zwrotnej na rezerwację prześlemy Ci wszelkie szczegóły techniczne oraz informację dotyczącą płatności.

Listopad 2021
pon. wt. śr. czw. pt. sob. niedz.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345
Anna Dębska
Akceptacja polityki prywatności i regulaminu: *
Zgoda na otrzymywanie wiadomości: