Anita Bober

Anita Bober

Anita Bober

Zapisz się na sesję psychoterapii online:

Lipiec 2021
pon wt. śr czw pt. sob. niedz.
2829301234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Pomogę Ci za pomocą terapii przez Skype wygrać z depresją, zaburzeniami lękowymi (lęk paniczny, różnego rodzaju fobie), stresem pourazowym, stresem przewlekłym oraz zaburzeniami osobowości. Ponadto, prowadzę terapię partnerską i pomagam w problemach w relacjach. Obszarem mojego szczególnego zainteresowania jest psychodermatologia, gdzie dyskomfort spowodowany przez choroby skórne jest ściśle powiązany z kondycja psychiczną pacjenta. W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii online.

Profesjonalna pomoc

W swojej pracy wykorzystuję głównie techniki terapii poznawczo-behawioralnej, czerpiąc ponadto z podejść humanistycznego i systemowego. W pracy przestrzegam zasad Kodeksu Etycznego Psychoterapeuty oraz poddaję się regularnej superwizji. Prowadzę warsztaty z zakresu rozwoju osobistego, komunikacji, radzenia sobie ze stresem i wypaleniem zawodowym oraz autoprezentacji, organizuję również grupy wsparcia dla dorosłych. Ukończyłam liczne kursy i szkolenia z zakresu psychologii/psychodermatologii, pracy terapeutycznej, m.in.: Leczenie zaburzeń seksualnych, Psychoterapia zorientowana na proces, Wprowadzenie do terapii Gestalt, Metody relaksacji, mindfulness, Metoda konfrontacji ze Sobą J.M. Hermansa, Terapia REBT (terapia racjonalno-emotywna) oraz Terapia ACT (terapia akceptacji i zaangażowania). Brałam udział w warsztatach z arteterapii, choreoterapii, ruchu autentycznego, psychoterapii tańcem i ruchem, jak i z zakresu nauk dermatologicznych i onkologicznych.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Umów się na sesję terapii (140 zł) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Umów sesję skype / Napisz do mnie

O mnie

Nazywam się Anita Bober i jestem psychoterapeutką, magistrem psychologii oraz filozofii, jak i dyplomowanym coachem i trenerem. Doświadczenie w pracy psychologicznej zdobyłam m.in. pracując na oddziale rehabilitacji neurologicznej w Warszawie, gdzie zajmowałam się diagnozą i terapią neuropsychologiczną. Odbyłam staże psychoterapeutyczne, m.in. na  Dziennym Oddziale Zaburzeń Nerwicowych w centrum Vertimed w Warszawie (psychoterapia grupowa) oraz na Oddziale Dziennym Zaburzeń Nerwicowych w Szpitalu MSW w Otwocku (psychoterapia grupowa i indywidualna). Jestem w trakcie III roku szkolenia z psychoterapii w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Centrum CBT w Warszawie, gdzie przygotowuję się do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty. Jestem członkiem: APA (Amerykańskie Stowarzyszenie Psychologiczne), Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej oraz ESDaP (Europejskie Towarzystwo Dermatologii i Psychiatrii). W wolnym czasie podróżuję, uprawiam jogę i pilates na łonie natury oraz kolarstwo szosowe. Ponadto lubię sztukę i literaturę.

Wirtualna recepcja

Umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp lub napisz do nas

Umów się na sesję psychoterapii online (140 zł) za pomocą kalendarza lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu, dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.

W odpowiedzi zwrotnej na rezerwację prześlemy Ci wszelkie szczegóły techniczne oraz informację dotyczącą płatności.

Lipiec 2021
pon wt. śr czw pt. sob. niedz.
2829301234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311
Anita Bober
Akceptacja polityki prywatności i regulaminu: *
Zgoda na otrzymywanie wiadomości: