Aleksandra Wieczorek-Ossendowska

Aleksandra Wieczorek-Ossendowska

Aleksandra Wieczorek-Ossendowska

Zapisz się na sesję psychoterapii online:

Czerwiec 2021
pon wt śr czw pt sob nie
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Pomogę Ci za pomocą terapii przez Skype wygrać z uporczywymi lękami, traumą, depresją, wahaniami nastroju oraz przewlekłym stresem. Wspieram osoby będące w kryzysie emocjonalnym, chcące wzmocnić poczucie własnej wartości, jak i te, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej. Pomagam osobom chorym onkologicznie, a także ich bliskim. Specjalizuję się również w udzielaniu pomocy osobom uzależnionym. W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii online.

Profesjonalna pomoc

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej. Doświadczenie zawodowe zbierałam prowadząc pracownię badań psychologicznych pod nazwą Centrum Usług Psychologicznych, pracując sześć lat w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 3 w Rybniku na oddziale rehabilitacji neurologicznej, odbywając staż w Państwowym Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Rybniku na oddziale detencji sądowej oraz w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie na oddziale Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej i Gastroenterologicznej. Jestem absolwentką: WSFiZ w Warszawie – Wydział Psychologii (specjalizacja psychologia pracy), Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie - studia podyplomowe z Psychologii Transportu, Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego – studia podyplomowe z Psychologii Klinicznej, Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie - studia podyplomowe Psychoonkologia w praktyce klinicznej, Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach – uprawnienia mediatora sądowego oraz umownego, GWSH w Katowicach - wydział medyczny / studia podyplomowe Holistyczna Koncepcja Zdrowia. Obecnie uczęszczam do Wyższej Szkoły Nauk Społecznych w Lublinie - Terapia uzależnień oraz Uniwersytetu SWPS w Katowicach Szkoła Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej - 4-letnie studia podyplomowe.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Umów się na sesję terapii (140 zł) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Umów sesję skype / Napisz do mnie

O mnie

Nazywam się Aleksandra Wieczorek-Ossendowska i jestem psychologiem, psychoonkologiem oraz terapeutą w trakcie certyfikacji psychoterapii poznawczo-behawioralnej. Podczas pracy z drugą osobą pomagam poznać nowe sposoby radzenia sobie z trudnościami, znaleźć drogę do lepszego zrozumienia siebie, bardziej satysfakcjonującego życia i równowagi. W swojej pracy korzystam z technik terapii poznawczo-behawioralnej oraz terapii zaliczających się do trzeciej fali.

Wirtualna recepcja

Umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp lub napisz do nas

Umów się na sesję psychoterapii online (140 zł) za pomocą kalendarza lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu, dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.

W odpowiedzi zwrotnej na rezerwację prześlemy Ci wszelkie szczegóły techniczne oraz informację dotyczącą płatności.

Czerwiec 2021
pon wt śr czw pt sob nie
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234
Aleksandra Wieczorek-Ossendowska
Akceptacja polityki prywatności i regulaminu: *
Zgoda na otrzymywanie wiadomości: