Agnieszka Urzynicok

Agnieszka Urzynicok

Agnieszka Urzynicok

Zapisz się na sesję psychoterapii online

październik 2021
pon. wt. śr. czw. pt. sob. niedz.
27282930123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Pomogę Ci za pomocą terapii przez Skype wygrać z trudnościami w codziennym funkcjonowaniu lub w relacjach społecznych (partnerskich, rodzinnych), zaburzeniami lękowymi (lęk uogólniony, napady paniki, fobia społeczna, zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne), zaburzeniami nastroju (w tym depresja), bezsennością, niskim poczuciem własnej wartości, stresem. Udzielam również profesjonalnego wsparcia pacjentom mierzącym się z brakiem satysfakcji z życia seksualnego czy z dysfunkcjami seksualnymi. W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii online.

Profesjonalna pomoc

Nazywam się Agnieszka Urzynicok i jestem psychologiem oraz psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym w trakcie szkolenia. Prowadzę psychoterapię indywidualną z młodzieżą od 15 roku życia i z dorosłymi. Podczas terapii osoba poznaje zależności między swoimi emocjami, myślami i zachowaniem. Już samo nazwanie mechanizmów podtrzymujących problemy przynosi pewną ulgę. Opierając się o wzajemne zaufanie i współpracę, podczas terapii wspólnie poszukujemy konkretnych sposobów wprowadzania zmian w zachowaniu, emocjach czy sposobie myślenia o trudnościach. Korzystam przy tym z różnorodnych technik terapii poznawczo-behawioralnej, terapii akceptacji i zaangażowania oraz terapii opartej na uważności.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Umów się na sesję terapii (140 zł) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Umów sesję skype / Napisz do mnie

O mnie

Ukończyłam studia na kierunku psychologia na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach oraz studia podyplomowe na kierunku seksuologia kliniczna na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Aktualnie jestem w trakcie czteroletniego całościowego szkolenia z terapii poznawczo-behawioralnej w Centrum Terapeutyczno-Szkoleniowym TerCognitiva w Krakowie, akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczo-Behawioralnej. Doświadczenie zawodowe zdobywałam m. in. w Centrum Psychiatrii w Katowicach, Centrum Wsparcia Zdrowia Psychicznego i w Środowiskowym Domu Samopomocy w Tarnowskich Górach. Na co dzień pracuję w Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej Incognito w Gliwiach oraz w Niepublicznej Poradni Zdrowia Psychicznego Luxarmed w Tarnowskich Górach. Miałam również przyjemność prowadzić zajęcia w szkole rodzenia. Jestem członkinią Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Poznawczej i Behawioralnej i Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. W celu rozwijania swoich umiejętności i poszerzania wiedzy uczestniczę w szkoleniach i konferencjach.

Referencje

referencja

"Długo szukałam odpowiedniego psychologa, dopiero Pani Agnieszka zdobyła moje zaufanie. Już na pierwszej wizycie pewnie podeszła do przedstawionych przeze mnie problemów. Dodatkowo w trakcie sesji panuje miła i swobodna atmosfera, a poczucie zrozumienia i wsparcia ze strony Pani Agnieszki dodatkowo sprzyja podejmowaniu rozmowy. Naprawdę polecam tego specjalistę, jest godny zaufania.” Daga

referencja

"Pani Agnieszka jest świetną, pełną empatii specjalistką. Podchodzi do pacjenta z dużym zaangażowaniem, wszystko dokładnie tłumaczy i wyjaśnia oraz uważnie słucha. Podjęcie terapii było dla mnie stresującym wydarzeniem, byłam w bardzo złym momencie swojego życia, jednak dzięki leczeniu u Pani Agnieszki zaczęłam rozumieć, że może być u mnie lepiej. Atmosfera podczas wizyty jest przyjemna, mimo poruszania trudnych tematów. Wizyty odbywają się punktualnie. Bardzo polecam!” K.P.

referencja

"Pani Agnieszka to wspaniała specjalistka. Pomogła mi zrozumieć moje myśli, emocje oraz wyjść ze złego stanu, w którym się znajdowałam. Podjęcie terapii to zawsze bardzo stresująca decyzja, ale dzięki ciepłu i ogromnej empatii Pani Agnieszki, łatwiej było mi się przełamać i otworzyć :)” W.S.

referencja

„Długo zbierałam się, żeby pójść na psychoterapię. Na szczęście w 2020 podjęłam taką decyzję, skorzystałam z polecenia znajomej i tak trafiłam do Pani Agnieszki. Od września przechodzę zmiany, których potrzebowałam od lat. Uczę się panować nad emocjami, ograniczać perfekcjonizm i pracoholizm, słuchać siebie i stawiać granice. Pani Agnieszka jest fantastycznym fachowcem i specjalistką. Po każdej sesji czuję się wysłuchana, mam kierunek i rozwiązania, które mogę testować, dostaję narzędzia do działania i wiem, że zawsze mogę wszystko skonsultować. Terapia przebiega w pełnym zaufaniu, profesjonalizmie i mega przyjemnej atmosferze. Żałuję, że nie trafiłam na Panią Agnieszkę wcześniej, ponieważ efekty terapii są niesamowite. Z całej serca szczerze polecam.” Magda

referencja

„Spotkania z Panią Agnieszką pomogły mi przejść przez bardzo trudny moment w moim życiu. Dzięki jej wsparciu nauczyłam się lepiej przyglądać swoim potrzebom, obawom, planować działania... ale też pozwalać sobie na przeżywanie smutku. Pani Agnieszka jest życzliwa, uważna i bardzo cenię w sposób w jaki zwracała moją uwagę na moje przekonania - czasem z poczuciem humoru, zawsze profesjonalnie. Bardzo polecam!” N.M.

Wirtualna recepcja

Napisz do nas i umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp

Umów się na sesję psychoterapii online lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu/najbliższych wolnych terminów/ dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.

W odpowiedzi zwrotnej na rezerwację prześlemy Ci wszelkie szczegóły techniczne oraz informację dotyczącą płatności.

październik 2021
pon. wt. śr. czw. pt. sob. niedz.
27282930123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Agnieszka Urzynicok
Akceptacja polityki prywatności i regulaminu: *
Zgoda na otrzymywanie wiadomości: