Agnieszka Urzynicok

Agnieszka Urzynicok

Agnieszka Urzynicok

Zapisz się na sesję psychoterapii online:

Wrzesień 2020
pon wt śr czw pt sob nie
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Pomogę Ci za pomocą terapii przez Skype wygrać z trudnościami w codziennym funkcjonowaniu lub w relacjach społecznych (partnerskich, rodzinnych), zaburzeniami lękowymi (lęk uogólniony, napady paniki, fobia społeczna, zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne), zaburzeniami nastroju (w tym depresja), bezsennością, niskim poczuciem własnej wartości, stresem. Udzielam również profesjonalnego wsparcia pacjentom mierzącym się z brakiem satysfakcji z życia seksualnego czy z dysfunkcjami seksualnymi. W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii online.

Profesjonalna pomoc

Nazywam się Agnieszka Urzynicok i jestem psychologiem oraz psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym w trakcie szkolenia. Prowadzę psychoterapię indywidualną z młodzieżą od 15 roku życia i z dorosłymi. Podczas terapii osoba poznaje zależności między swoimi emocjami, myślami i zachowaniem. Już samo nazwanie mechanizmów podtrzymujących problemy przynosi pewną ulgę. Opierając się o wzajemne zaufanie i współpracę, podczas terapii wspólnie poszukujemy konkretnych sposobów wprowadzania zmian w zachowaniu, emocjach czy sposobie myślenia o trudnościach. Korzystam przy tym z różnorodnych technik terapii poznawczo-behawioralnej, terapii akceptacji i zaangażowania oraz terapii opartej na uważności.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Umów się na sesję terapii (140 zł) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Umów sesję skype / Napisz do mnie

O mnie

Ukończyłam studia na kierunku psychologia na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach oraz studia podyplomowe na kierunku seksuologia kliniczna na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Aktualnie jestem w trakcie czteroletniego całościowego szkolenia z terapii poznawczo-behawioralnej w Centrum Terapeutyczno-Szkoleniowym TerCognitiva w Krakowie, akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczo-Behawioralnej. Doświadczenie zawodowe zdobywałam m. in. w Centrum Psychiatrii w Katowicach, Centrum Wsparcia Zdrowia Psychicznego i w Środowiskowym Domu Samopomocy w Tarnowskich Górach. Na co dzień pracuję w Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej Incognito w Gliwiach oraz w Niepublicznej Poradni Zdrowia Psychicznego Luxarmed w Tarnowskich Górach. Miałam również przyjemność prowadzić zajęcia w szkole rodzenia. Jestem członkinią Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Poznawczej i Behawioralnej i Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. W celu rozwijania swoich umiejętności i poszerzania wiedzy uczestniczę w szkoleniach i konferencjach.

Referencje

referencja

"Długo szukałam odpowiedniego psychologa, dopiero Pani Agnieszka zdobyła moje zaufanie. Już na pierwszej wizycie pewnie podeszła do przedstawionych przeze mnie problemów. Dodatkowo w trakcie sesji panuje miła i swobodna atmosfera, a poczucie zrozumienia i wsparcia ze strony Pani Agnieszki dodatkowo sprzyja podejmowaniu rozmowy. Naprawdę polecam tego specjalistę, jest godny zaufania.” Daga

referencja

"Pani Agnieszka jest świetną, pełną empatii specjalistką. Podchodzi do pacjenta z dużym zaangażowaniem, wszystko dokładnie tłumaczy i wyjaśnia oraz uważnie słucha. Podjęcie terapii było dla mnie stresującym wydarzeniem, byłam w bardzo złym momencie swojego życia, jednak dzięki leczeniu u Pani Agnieszki zaczęłam rozumieć, że może być u mnie lepiej. Atmosfera podczas wizyty jest przyjemna, mimo poruszania trudnych tematów. Wizyty odbywają się punktualnie. Bardzo polecam!” K.P.

referencja

"Pani Agnieszka to wspaniała specjalistka. Pomogła mi zrozumieć moje myśli, emocje oraz wyjść ze złego stanu, w którym się znajdowałam. Podjęcie terapii to zawsze bardzo stresująca decyzja, ale dzięki ciepłu i ogromnej empatii Pani Agnieszki, łatwiej było mi się przełamać i otworzyć :)” W.S.

Wirtualna recepcja

Umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp lub napisz do nas

Umów się na sesję psychoterapii online (140 zł) za pomocą kalendarza lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu, dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.

W odpowiedzi zwrotnej na rezerwację prześlemy Ci wszelkie szczegóły techniczne oraz informację dotyczącą płatności.

Wrzesień 2020
pon wt śr czw pt sob nie
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234
Agnieszka Urzynicok
Akceptacja polityki prywatności i regulaminu: *
Zgoda na otrzymywanie wiadomości: