POMAGAM SKUTECZNIE ONLINE

Zapisz się na sesję psychoterapii przez Skype:

Kwiecień 2020
pon wt śr czw pt sob nie
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123

Dlaczego trzymsie.pl?

Nazywam się Agata Gozdowska i jestem psychoterapeutką poznawczo-behawioralną. Pomogę Ci za pomocą terapii przez Skype wygrać z kryzysami, cierpieniem z powodu lęków, depresją czy doświadczeniami traumatycznymi, nadmierną złością, agresją i zaburzeniami osobowości. Posiadam ponadto doświadczenie w pracy z osobami uzależnionymi (alkohol, narkotyki, leki, hazard, internet). Prowadząc psychoterapię, czerpię głównie z nurtu poznawczo-behawioralnego, który jest według mnie najbardziej transparentny i klarowny. 

W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii.

Profesjonalna pomoc

Jestem psychoterapeutką poznawczo-behawioralną. Pracuję zgodnie z kodeksem etycznym psychologa. Przeczytaj więcej o mnie, zapoznaj się z moim certyfikatami oraz opiniami moich pacjentów.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Pierwsze spotkanie będzie miało charakter diagnostyczno-konsultacyjny, podczas którego określimy obszary problemowe i cele, jakie chcielibyśmy osiągnąć. Zaproponuję Ci mój plan terapii i określę, ile mniej więcej potrwa. W trakcie terapii dostaniesz szansę nauczenia się, jak radzić sobie z trudnymi sytuacjami i zadbać o swoje samopoczucie.

O mnie

Jestem psychoterapeutką poznawczo-behawioralną, psychologiem ze specjalnością kliniczną. Obecnie jestem w trakcie szkolenia certyfikującego w psychoterapii poznawczo-behawioralnej. Odbyłam ponadto szkolenie podyplomowe w zakresie pedagogiki. Pracuję zgodnie z etyką zawodową, a swój warsztat regularnie poddaję superwizji. Na co dzień pracuję w szpitalu na oddziale psychiatrycznym oraz w Poradni Zdrowia Psychicznego. Jeśli borykasz się z zaburzeniami natury psychicznej, potrzebujesz wsparcia psychologicznego, rozmowy, masz trudności w zaakceptowaniu siebie, niestabilną samoocenę, masz problem w relacjach z partnerem, warto zwrócić się o pomoc.
Agata Gozdowska

Referencje

"Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta.. Pani psycholog nie ocenia, a dzięki rozmowie czuję że potrafię sobie lepiej radzić z własnymi problemami. Nie chce już wracać do starych schematów bo zrozumiałem, że nie są dla mnie dobre.”
Mateusz
“Po stracie męża moje życie całkowicie się zawaliło myślałam, że nie ma dla mnie ratunku. Po kilku sesjach z Panią psycholog zaczęłam powoli zacząć wierzyć, że mogę wyjść z depresji. Teraz czuje się już znacznie lepiej i radzę sobie ze swoimi myślami.”
Beata
“Cieszę się, że akurat wybrałam Panią Agatę. Sympatyczna, miła ale zarazem konkretna. Po każdej rozmowie czułam, że coś się dowiedziałam i że ruszam naprzód. Spojrzałam na moje problemy z innej perspektywy. Z całego serca polecam.”
Ania
“Bardzo się stresowałem przed pierwszą rozmową ale potem wszystko minęło. Wreszcie mnie ktoś normalnie wysłuchał i nie oceniał. Jeszcze dużo pracy przede mną ale już zaczynam widzieć pierwsze efekty. Naprawdę warto spróbować. Za 2 tygodnie mam kolejną wizytę.”
Adrian

Wiadomości do terapeuty

Oferuję także abonament na konsultacje psychologiczne drogą mailową (280 zł miesięcznie za wymianę wiadomości w dniach roboczych). Abonament ma zastosowanie zarówno w trakcie terapii jak i bez terapii. Abonament miesięczny na wiadomości obejmuje korespondencję w dniach roboczych – odpowiedzi na zadane mailowo pytania przesyłać będę w ciągu 24h (od poniedziałku do piątku). 

Napisz, aby dowiedzieć się więcej.

Umów się na sesję terapii przez Skype lub napisz do mnie

Umów się na sesję psychoterapii online (140 zł) za pomocą kalendarza/formularza albo napisz w celu wykupienia abonamentu miesięcznego na wiadomości (280 zł).

W odpowiedzi zwrotnej na rezerwację prześlę Ci wszelkie szczegóły techniczne oraz informację dotyczącą płatności.

Kwiecień 2020
pon wt śr czw pt sob nie
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123